Відео: повсюдні графічні поліпшення в порівняльному відео resident evil 4 і її неофіційного ремастера

34

Іспанський блогер elanalistadebits у себе на youtube-каналі порівняв resident evil 4 ultimate hd edition (pc) з resident evil 4 hd project — готується неофіційним ремастером культового екшену capcom.

Джерело зображення: resident evil 4 hd project

Нагадаємо, автори resident evil 4 hd project вже більше семи років тому поставили собі за мету — виправити вади офіційних перевипусків, освіживши всі текстури, моделі і заставні ролики, а також повернувши відсутні графічні ефекти.

На думку elanalistadebits, розробники впоралися зі своїм завданням блискуче, зберігши властивий оригінальній грі візуальний дизайн. Блогер додав, що відео з демонстрацією всіх поліпшень розтягнулося б на кілька годин.

” сумніваюся, що capcom поставилася б до своєї гри так само шанобливо, як ця команда. Я порівняв безліч ремастерів, але такий рівень любові і самовідданості — це щось. Hd project-мистецтво реставрації”, – уклав elanalistadebits.

Resident evil 4 hd project вийде 2 лютого 2022 року. Модифікація призначається для resident evil 4 ultimate hd edition (pc). Проект створюється ентузіастами альбертом маріном (albert marin) і крісом моралесом (cris morales).