Інсайдер розкрив нові подробиці наступної bioshock

29

Серія bioshock стала легендою, так що фанати впевнені в швидкому поверненні франшизи з новою частиною. На це натякають і недавні чутки від різних інсайдерів. Так, новими подробицями неанонсованої гри поділився журналіст колін моріарті-поки що відомо тільки час і місце дії екшен-rpg.

Очікується, що історія розгорнеться в 1960-х роках в місті borealis, розташованому в антарктиці. За різними даними, нова bioshock отримає підзаголовок isolation або immortal і буде пов’язана з минулими частинами.

Як зазначив моріарті, розробка гри тримається в секреті. Передбачається, що проект дуже важливий для 2k games, в тому числі через неминуче порівняння нової частини bioshock з роботами кена левіна-творця серії, який не бере участі в підготовці продовження.

Нагадаємо, що раніше інше джерело розповіло про можливий сеттинг наступної bioshock. За його даними, проект розповість про ідеологічну ворожнечу двох міст, одне з яких розташоване прямо над іншим. Імовірно гра розробляється на движку unreal engine 5 за участю авторів минулих частин серії.