Помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310 — рішення

222

Зібралися пограти в улюблену гру від компанії Фогейм, а замість запуску вилітає вікно, що повідомляє «Помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310». Як швидко позбутися від даної несправності?

Причини появи збоїв

Збій 6194310 від Frost Security свідчить про наявність конфігурації, яка не підтримується системою. Як правило, мова йде про файл автоматичного оновлення. Внесені ним зміни в реєстрі Windows несумісні з роботою гри, тому користувач і одержує відповідне повідомлення.

Повідомлення від Frost Security в грі Blade & Soul

На даний момент помилка з’являється у будь-яких іграх розробника Фогейм: популярного шутера Point Blank, легендарної Lineage 2, нашумілої Aion і навіть новенькій Blade & Soul. В даний час ведуться роботи з її усунення, адже кількість скарг від користувачів досить велике в останні місяці.

Усуваємо проблему

Якщо проста перезавантаження не допомогла, то необхідні більш конкретні дії. Покрокова інструкція.

 • Завантажуємо файл за посиланням: cdn.inn.ru/support/files/delete_bootupgradedsystem.zip.
 • Відкриваємо архів і переносимо його вміст, а це 1 файл з розширенням .reg, в будь-яку директорію, наприклад, на Робочий стіл.
 • Тиснемо на файлику правою клавішею мишки, і запускаємо від імені адміністратора.
 • Погоджуємося на зміни, які внесе Майстер.

  Помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310 — рішенняЗапустіть завантаження .reg файлу

 • Перезавантажуємо комп’ютер і граємо.
 • Що робить скачаними файл? Він повертає налаштування до вихідним, видаляючи зроблені зміни. Його роль полягає безпосередньо в роботі з реєстром. Жодних інших змін на комп’ютері він не виробляє.

  Крім цього бажано провести чищення комп’ютера від сміття і виправити помилки реєстру (програмка CCleaner вам в допомогу), встановити оновлення для операційної системи і оновити драйвера, особливу увагу приділивши звуку і відео (краще проводити процедуру вручну).

  Помилка під час завантаження компонентів гри. Статус 6194310 — рішенняВручну оновити драйвера Windows

  Після цього вікно Frost Security з помилкою статусу 6194310 повинно перестати з’являтися, але якщо нічого не допомогло, то рекомендуємо написати в службу підтримки, обов’язково вказавши всі виконані вами операції. На протязі деякого часу ви повинні отримати необхідні рекомендації по виправленню.