88005551534 — що за організація, чий телефон

536

В увазі розвитку сучасних мобільних технологій, велике поширення отримує телефонний спам і реклама. Багато абоненти вже знають, що за невідомим номером можуть дзвонити шахраї, або здирники, тому мало хто піднімає трубку. Але іноді за такий блокуванням можна упустити щось важливе і краще через Мережу з’ясувати, хто вам дзвонив. У статті ми розповімо про номері 8-800-555-15-34, який телефонує по кілька разів на дню. Ми роз’яснимо що за організація займається подібним спамом.

Кому належить гаряча лінія?

8-800-555-15-34 — це гаряча лінія колл-центру Тінькофф Банк. Вам дзвонили банківські оператори з пропозицією замовити у них різні послуги, в основному кредитної спрямованості. Під такою обдзвін можуть потрапити всі: постійні клієнти організації і сторонні абоненти. Найчастіше менеджерами пропонуються наступні послуги:

 • Інформування та пропозиція нових кредитних онлайн-послуг.
 • Спроба нав’язати оформлення кредитної картки.
 • Інформування про схвалення кредиту (що дивно), або інші опції та послуги банку.
 • Чисто технічно сам номер прив’язаний до ЗАТ «Компанія ТрансТелеКом». Ця організація є великим російським оператором телекомунікаційних послуг та інтернету.

  За номером +7-800-555-15-34 банк Тінькофф пропонує свої продукти

  Якщо дзвонять постійно?

  Дуже часто, дзвінки не припиняються навіть після того, як ви відмовите їм, а дзвонити можуть по кілька разів в день. Мабуть, це пов’язано з загальною базою, яка доступна менеджерам, а там сортувати абонентів на «ДО» і «ПІСЛЯ» ніхто не буде. Як показує досвід, скарги в Росспоживнагляд також не допомагають, все ж шахрайства ніякого немає, за великим рахунком, це реклама власних послуг. Вам же досить занести телефон у чорний список, або заблокувати дзвінки та повідомлення від нього.

  88005551534 — що за організація, чий телефонНайпростіше рішення — заблокувати номер

  Відгуки абонентів про дзвінки з 78005551534

  Кількість негативних відгуків людей зростає з кожним днем. Наполегливість операторів, часто межує з хамством, а прохання надати особисті дані (паспорт, ІПН або адресу) взагалі вводять в ступор. Плюс до всього, часто має місце фейковая інформація, нібито користувач сам залишав заявку або його рекомендували. В виду цього, більшість сходяться на думці, що Банк Тінькофф перегинає, зі своїми кредитними пропозиціями.

  88005551534 — що за організація, чий телефонСтандартні відгуки про роботу операторів банку Тінькофф

  Звідки ваш номер у них в базі?

  Вам потрібно розуміти, що всі менеджери, беруть ваші дані (ПІБ, телефон) з наданою їм бази. Таку базу, найчастіше, банк набуває в аналогічних організацій, або купує у третіх осіб. Багато знають, що величезні масиви інформації про номери викачуються з дощок оголошень (Avito, Дзига, Drom), соціальних мереж (ВК, ОК), форумів та інших майданчиках. Після цього, сформована за регіонами база продається в мережі.

  • У уникнення подальшого спаму і повторних дзвінків, краще закривати свій профіль на онлайн майданчиках від незацікавлених осіб. Те ж саме варто сказати про форми реєстрації на неперевірених форумах. Хтось просто вказує номер в зміненій формі, прописавши літеру замість цифри, часто, цього достатньо, що б не бот міг вважати ваші дані.
  • Багато радять використовувати спеціальні програми, які мають свою базу чорних номерів і блокують виклики з них. Як на мене, такі програми зайві, адже внести телефон в чорний список — це хвилинна справа.

  88005551534 — що за організація, чий телефонРекламне пропозицію бази номерів в Інтернеті

  Підсумок

  Тепер ви знаєте, що організація пропонує вам свої послуги за номером 8-800-555-15-34, називається Банк Тінькофф. В кінці хочу додати — співробітники call-центру змінюються там дуже часто, тому професіоналів своєї справи там не дуже багато, навіть незважаючи на те, що діють вони всі за шаблоном. Ніколи не повідомляйте свої особисті дані, навіть якщо ви зацікавилися, адже всю актуальну інформацію та інструкції ви можете знайти на офіційному ресурсі банку.