У додатку org.app.info.grate помилка — що робити

424

Деякі власники Android-девайсів зіткнулися з наступним збоєм «В додатку org.app.info.grate сталася помилка». Крім того, що повідомлення з’являється дуже часто і реально набридає, він ще несе невидиму загрозу для вашого смартфона.

Буквально недавно в мережі почав поширюватися небезпечний троян-завантажувач Android.DownLoader.2173 (або 2203). Цей троян завантажує з мережі детектируемую загрозу (Trojan.336.origin), а також проявляє мережеву активність (підключається до сторонніх ресурсів, надсилає запити HTTP HTTP GET і POST). Після попадання в систему шкідник здійснює зміни у файловій системі і запускає shell-скрипти, одним з яких і є org.app.info.grate. У деяких випадках можлива відправка «дорогих» СМС з пристрою.

Активність мобільних вірусів останнім часом збільшилася в рази

Повідомлення додатку org.app.info.grate сталася помилка» є наслідком збою під час роботи вірусного shell-скрипта. Такий збій може бути викликаний різними моментами — недоступне підключення, відмова в доступі і т. д. Розташовується даний файл по наступному шляху — System / Bin / com.android.commands.pm.Pm / enable / org.app.info.grate.

Для того що б виправити проблему, слід запустити повну перевірку вашого Андроїда. Всі відомості про цей вірус-завантажувач вже занесені в базу Dr. Web, чого слід застосувати його утиліту — антивірус Dr.Web Light. Якщо вірус буде блокувати пристрій, чого провести очищення не вдасться, тоді слід запустити Андроїд в безпечному режимі, а там встановити і очистити OS. В інтернеті пошукайте інструкцію для вашої моделі.

У додатку org.app.info.grate помилка — що робитиАнтивірус Dr.Web Light допоможе видалити троян-завантажувач

Після такої очистки, всі файли шкідників і його автозавантаження повинні бути видалені з Андроїда. Повідомлення про помилку програми також має піти. Наостанок зауважу, що варто частіше проводити перевірку антивірусними сканерами. Сьогодні мобільні загрози настільки ж страшні як і комп’ютерні віруси.