FATAL ERROR: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO — що робити

756

Легендарний шутер від першої особи CS:GO і раніше затребуваний, проте за необхідності підключатися через Steam серверів виникає багато багів. Головною на сьогодні помилкою є «FATAL ERROR: Failed to connect with local Steam Client process». Ми розповімо, що потрібно робити, що б виправити цю проблему.

Причини збою підключення

Буквально баг перекладається так — Не вдалося з’єднатися з локальним процесом клієнта Стім. Відразу зрозуміло, що корінь всіх проблем прихований в Steam. Ваш CS:GO блокується однієї з систем безпеки утиліти. Причиною стає підозра на відсутність ліцензії. Незважаючи на те, що ви всі купили і не використовували «чіти», гравця блокують як «чітера». Виною тому лише розробники Valve і Hidden Path Entertainment – вони просто щось недопрацювали.

Помилка підключення CS:GO: Failed to connect with local Steam Client process

Що потрібно робити для виправлення

Ми підібрали кілька самих вірних рішень, які вам слід відразу перевірити перед тим, як ви почнете все зносити і заново аж до Windows. Відразу обмовлюся — актуальні версії основних компонентів системи (DirectX, Visual C++.NET Framework і т. д.) у вас на місці, а збірка Windows не «розроблена» школярем.

Перезапуск процесу

У цю категорію входить декілька пунктів, а об’єднує їх простий спосіб рішення – перезапуск. Найпростішим варіантом завжди стає рестарт програм, якщо з ними щось не так. Гра CS:GO не виняток.

 • Закрийте Стім і з ним же попутно CS:GO. Виконайте рестар ПК;
 • У меню виконайте перевірку оновлень Стім. Після вимкни процеси Steam в Диспетчері завдань і через кілька хвилин знову запустіть гру;

  FATAL ERROR: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO — що робитиВідключення всіх процесів Steam

 • Спробуйте увійти в автономний режим, а після перезайти в мережу.
 • Вимкніть всі утиліти, не задіяні в процесі гри. У цьому допоможе чистий завантаження Windows. Якщо помилка усунена, то вмикайте все поступово. Як тільки CS:GO знову видасть помилку, значить нещодавно активована утиліта проблемна.

Обліковий запис

З-за численних захистів проти «піратів» Valve часто блокує гравців. Як варіант можна спробувати вийти з свого облікового запису в Стиме. Зачекайте кілька хвилин. Знову залогинтесь і спробуйте включити гру. Обов’язково поцікавтеся, чи немає до вас претензій з боку компанії, адже можливо вас вже занесли в «чорний список».

Цілісність файлів

Пошкодження файлів не рідкість. Віруси, збої в ОС, помилки користувача – лише мала частина умов при яких файли губляться. На щастя, більшу частину пошуків необхідних елементів можна покласти на системи вбудовані в Steam.

 • Кеш. Його потрібно ремонтувати з Стима. У властивостях до CS:GO знайдете відповідне меню.

  FATAL ERROR: Failed to connect with local Steam Client process в CS:GO — що робитиСтандартні інструменти діагностики Стім

 • Якщо помилка не зникає, переходимо до інсталятора. Видаліть Стім і все, що має до нього хоч якесь відношення. Качаємо з офіційного сайту Valve інсталятор. Знову пробуємо інсталювати Steam, ігри.
 • За допомогою Advanced SystemCare або будь-якого іншого подібного софта ремонтуємо ОС. Бажано включити глибокий ремонт.
 • Від Адміна заходьте в командний рядок. Вносьте команду в точності як тут: «C:\Program Files\Steam\bin\SteamService.exe» /repair. Чекаємо сканування і виконуємо рестарт комп’ютера.

Захист

Антивіруси теж призводять до фатальної помилки «Failed to connect with local Steam Client process». За звичкою багато думають обійтися простим відключенням його. Насправді потрібно внести Стім у виключення. Тільки визначивши гру як довірену, вдається обійти блокування.

 • Не забудемо і про брандмауер Windows. Тут слід просто все деактивувати. Після перезавантаження комп’ютера стежте, щоб процес не включився знову.

Трояни

Steam не стане терпіти різного роду «чіти» або інші утиліти, які намагаються втручатися в роботу сервера. Видаліть будь-які патчі доповнюють CS:GO, навіть якщо вони здаються нешкідливими. Можна відключати їх поступово, починаючи з останніх. Додатково перевірте вінчестер на трояни, адже для них робота передаються з даними звичайна справа. У цій справі допоможуть AdwCleaner, MalwareBytes.

В кінці єдина гідна відео-інструкція з даної проблеми.

Висновок

Наостанок не забувайте, що вирішити помилку «Failed to connect with local Steam Client process» допоможуть фахівці з Valve. Напишіть в техпідтримку і викладіть всі обставини виникнення бага. Форуми Steam також стануть останньою надією для вас. Якщо у вас є свої рішення або зауваження — задайте їх у коментарях.