У додатку Email помилка — що робити

430

Після недавніх оновлень вашого Андроїда, дуже багато користувачів почали отримувати повідомлення про збої — «В додатку Email сталася помилка». Даний баг дуже часто з’являється на китайських моделях смартфонів (дуже актуально для Lenovo). Ми коротко розповімо із-за чого відбуваються такі збої і що потрібно робити для їх усунення.

Чому виникає збій

Додаток com.android.email системне і є вшитою за замовчуванням багато прошивки. Додаток дозволяє підключити та налаштувати поштовий сервіс та відправку листів на вашому телефоні. Дуже часто в подібних програмах відбувається збій, від чого ви отримуєте повідомлення «В додатку com.android.email сталася помилка». Причин збою може бути багато — застаріла версія програми Email, бита прошивка, відсутність з’єднання. Також, часто користувач видаляє цю програму, а в момент поштового запиту, Андроїд не може його знайти і видає відповідне повідомлення.

У додатку Email сталася помилка

Як виправити помилку додатки Email на Андроїді

Виправити дану помилку, в принципі, легко, для цього потрібно застосувати стандартні дії для подібного роду проблем на Андроїд:

  • Перезавантажте пристрій з вийманням акумулятора;
  • Запустіть Диспетчер ваших додатків (він знаходиться у налаштуваннях Андроїда);
  • Перегорніть до вкладки «Всі» і відшукайте там два сервісу Email і Exchange Services (або Служби Exchange);
  • Далі по черзі відкрийте їх, а там видаляйте кеш, періть дані та натисніть кнопку Зупинити.

    У додатку Email помилка — що робитиВидалення кеша і зупинка програми

  • Після цього можете знову перезавантажити пристрій.
  • Основна причина помилки — це застаріла версія, тому намагайтеся постійно погоджуватися на актуальні оновлення додатків і системи загалом. Видаляти Емаіл не варто, заморожувати також не раджу — проблеми з іншими поштовими сервісами (Gmail, Яндекс пошта, Mail) будуть гарантовані. Такі помилки річ дуже часта (особливо на Ленів), а виправляються легко.

    Сподіваюся ви зрозуміли що робити з проблемою «В додатку Email сталася помилка» і як потрібно її усувати.