Перевищено час очікування відповіді від сайта — що робити

633

Напевно кожен користувач стикається з проблемами доступу до необхідних сайтів. Так, найбільш частим збоєм підключення можна назвати помилку «Перевищено час очікування відповіді від сайту», яка також може бути зашифрована кодом ERR_CONNECTION_TIMED_OUT. Ми розібрали основні причини цього збою і, відповідно, їх вирішення. Щоб таких помилок не виникало рекомендую звертатися до професійної студії розробки сайтів https://solomono.net/ru/, у них гарні ціни.

Що це означає?

Отже, для початку слід розуміти,чому з’являється збій. Справа в тому, що коли ви переходите на який-небудь сайт, браузер відправляє туди серію запитів. В кожному браузері налаштований часовий ліміт, протягом якого він чекає відповіді. Якщо за відведений час зворотний зв’язок не була встановлена — ви отримаєте таку помилку.

Перевищено час очікування відповіді від Yandex.ru

Основних же причин збою може дещо:

 • Відсутність підключення до сайту через збої роботи серверів;
 • Захаращений браузер, або його збиті настройки;
 • Відсутність інтернету з боку користувача, або його невірні налаштування;
 • Блокування ресурсу по регіону.

Що робити для вирішення?

Вообщем, давайте пробіжимося по основних пунктах, для вирішення проблеми підключення. Але для початку слід сказати про момент, коли збій одиничний — у такому випадку потрібно просто кілька разів перезагрузити сторінку через CTRL+F5. Також відразу відкинемо очевидне — у вас відключений Інтернет.

Налаштування Мережі
 • Спочатку потрібно перевірити своє підключення. Якщо більшість сайтів запускається без проблем, а певні немає, тоді потрібно перезавантажити роутер. Причому, перезапуск слід виконати повним відключенням від мережі живлення на 5-10 хвилин. Повне відключення від мережі, особливо допомагає у випадках присвоєного вам динамічного IP. У випадку з оптикою також відключаємо будь блоки живлення на час.
 • Обов’язково перезавантажуйте і сам комп’ютер (ноутбук, планшет, телефон).
 • Перевірте втрату пакетів в мережі — пропингуйте зв’язок. Для цього пропишіть в «Виконати» CMD. У випливла консолі введіть: ping mail.ru -t . Якщо ви побачите нестабільну картину з частими втратами — прозванивайте вашого оператора Мережі.Перевищено час очікування відповіді від сайта — що робитиПриклад нестабільне з’єднання з сервером google.ru
 • Не відкидайте момент, коли інтернет фактично є, але він дуже повільний — це теж призводить до помилки ERR_CONNECTION_TIMED_OUT. В цьому випадку перевірте швидкість зв’язку через сервіс Яндекс-интернетометр. Якщо він покаже низьку швидкість передачі — телефонуйте провайдера.Перевищено час очікування відповіді від сайта — що робитиСервіс для перевірки швидкості Мережі — Яндекс Интернетометр
 • У властивостях мережі перегляньте, не прописаний чи сторонній DNS-адресу. Якщо він там сам прописався — стирайте його і перевіряйте систему на віруси, підійдуть сканери AdwCleaner, Kaspersky, Dr.Web та інші.
 • У меню роутера перевірте параметр MTU — він часто збивається. Для кожного роутера і мережі правильні значення MTU свої, тому гуглите. В основному ж це 1500, 1460, 1476. Наприклад, коли він збився біля мене, я не міг зайти на Ok.ru, Youtube.com, Yandex.ru, Google.ru і деякі дошки оголошень, або вони вантажилися ну дуже довго.
 • Можливо у ваших DNS проблема з доступом до проблемного сайту. У такому випадку спробуйте вписати у властивостях вашої сітки публічні ДНС від компанії Google: перший 8-8-8-8 і другий 8-8-4-4.Перевищено час очікування відповіді від сайта — що робитиВипробуйте публічні DNS від Google
Перевіряємо браузер
 • Далі слід очистити браузер і перевірити правильність його налаштувань. Посмикайте деякі установки, а саме увімкніть/вимкніть — турбо-режим, апаратне прискорення, використання проксі-сервера. Я не буду розписувати це для кожного браузера — гуглите.
 • Також можна повністю видалити куки і кеш для всієї історії браузера. Робиться це через опцію очищення історії.Перевищено час очікування відповіді від сайта — що робитиОчищення кеш-файлів куки Google Chrome
 • Окремо скажемо про браузерні плагіни, особливо антивірусні розширення (Adguard, Adblock, Антишок) — краще їх відключати. У налаштуваннях робочого браузера відшукайте пункт розширення і по одному вимикайте всі сторонні, або зовсім видаляйте. Деякі розширення здатні конфліктувати з сайтами — наприклад, через популярного плагіна SaveFrom може блокуватися доступ до youtube.com.
Інші причини
 • Іншими, менш частими причинами виступають роботи з боку веб-ресурсу. В такому випадку просто чекайте, або поцікавтеся на Хостингу, в чому справа.
 • Не забуваємо про актуальні зараз санкції та блокування по регіонах — можливо у вас саме цей випадок. Спробуйте застосувати зміну IP-адреси і підключіться до сайту. Про всіх кращих VPN-сервісах для обходу ми вже писали тут. А ось відео, як це працює.

 

 

Висновок

Я постарався описати найбільш часті варіанти появи помилки «Перевищено час очікування відповіді від сайту» і їх вирішення. Насправді ж, джерел зриву зв’язку може бути безліч. Як я вже написав, в моєму випадку був збитий MTU. Якщо стаття допомогла вам — пишіть в чому ховалася ваша проблема. Спасибі.