Триколор ТВ: Помилка 8. Приймач не підтримує смарт-карту — що робити

492

Оператор «Триколор» на сьогоднішній день офіційно визнає лише вісім помилок. Однак, реальна їх кількість набагато більше, що легко демонструє збій «Помилка 8. Приймач не підтримує смарт-карту», даних якої немає на офіційному сайті. Виникати баг може на різних моделях приймача — GS U510B, GS-8307, GS 8306 і т. д. Вирішення даного бага були розроблені самими користувачами.

Причини відмови у доступі до ТБ

Тут мова йде про неможливість прийняти сигнал та його правильно розпізнати. Телеканали, швидше за все, транслюються в звичайному режимі, що вказує на труднощі в прийомі сигналу самим ресивером. Сама по собі проблема не зникає, що означає для людини ремонт приймача. Ми зібрали всі слушні способи відновлення доступу, які були відзначені користувачами.

Смарт-карта Триколор ТВ

Виправляємо перезавантаженням

Простим варіантом залишається перезапуск приставки — так, так, це банальне дію. Для початку вимкніть її. Далі вийміть вилку з розетки. Дістаньте СМАРТ-карту і почекайте деякий час. Після нетривалого часу знову все увімкніть.

Смарт-карта

Будь-які картки мають багато нюансів у своїй роботі. Їх потрібно вставляти правильно, остерігатися різних подряпин, протирати контакти спиртом. Обов’язково проконтролюйте процес вкладання смарт-карти в слот і переконайтеся в правильності ваших дій.

  • Нерідко карти виходять з ладу. Візьміть іншу і випробуйте її. Якщо повідомлення «Приймач не підтримує смарт-карту» зникла, то потрібно купувати іншу смарт-карту, так як ремонту вони не підлягають.
Локація

Не всі знають, але «Триколор» для кожного регіону свій. Це означає, що в центральних районах країни транслюється свій сигнал, а на далекому сході зовсім інший. Приміром, «Триколор ТВ Сибір» ніколи не стане працювати в центральній Росії і, відповідно, навпаки. Вам буде потрібно вказати ваш «геокод».

Триколор ТВ: Помилка 8. Приймач не підтримує смарт-карту — що робитиПеревірте правильність налаштувань

Програмне забезпечення

Будь-яка приставка для супутникового телебачення має своє ПЗ. Від його версії залежить стабільність прийому і обробки отриманого сигналу. Якщо ресівер не отримував останні патчі для коригування своєї роботи, то телеканали відтворюватися не будуть.

  • Відвідайте офіційну сторінку www.tricolor.tv. Перевірте, яка версія зараз актуальна для вашої моделі тюнера і оновіть систему по інструкції. Якщо ви не хочете лізти в ці «нетрі», то зверніться до майстра для прошивки вашого пристрою.

    Триколор ТВ: Помилка 8. Приймач не підтримує смарт-карту — що робитиУстановка актуального оновлення для тюнера

Ресивер

Приймачі теж застарівають. Іноді вони настільки древні, що просто відмовляються обробляти деякі цифрові телеканали, які працюють у високому дозволі. Тут слід проконсультуватися з фахівцем з «Триколор». Якщо підтвердиться версія неактуальність приставки, то її потрібно просто замінити новим пристроєм.

Напруга

Нерідко сигнал не ловиться з-за низького напруги в мережі. Ресивер погано працює при недоліку харчування. Перевірте стабільність напруги у ваших розетках. При великих коливаннях або слабкій силі струму вимкніть приставку. Потрібно почекати, а краще звернутися до ваш РЕЗ.

Ще способи рішень
  • У «Триколор» добре функціонує техпідтримка, тому звернутися до них за роз’ясненням ситуації: в онлайн режимі через офіційний сайт, або ж зателефонувавши на безкоштовний офіційний номер 8-800-500-01-23.
  • Викличте майстра для налаштування приймача — якщо це хороша людина, то він не просто зробить, але і покаже, як виправити такі збої в майбутньому :).
  • Поверніть ресивер до початкових параметрів (заводським) — ось наочна інструкція по цій дії.