+74955003455 — що за телефон, яка організація

641

Шахрайство, німі дзвінки, спам, «вигідні» пропозиції та колектори – все це зворотна сторона сучасного світу і сервісу. Мало хто любить отримувати такі виклики, тому піднімати трубку від абонента не з телефонної книги наважуються небагато. А раптом це був дійсно важливий і корисний дзвінок? Про одному такому разі далі. +74955003455 – що за телефон, кому належить, відповідати?

Кому належить номер

+7 (495) 500-34-55 – телефонний номер кол-центру Ощадбанку. Даний телефон вказаний на офіційному веб-ресурсі банку як додатковий. Організація займає лідируюче положення на ринку, пропонуючи широкий спектр фінансових послуг. З цього номера телефонують абонентам різних регіонів на всій території Росії. Альтернативний варіант на міські номери: 5003455 і 84955003455.

Найчастіше, абонентам за цим номером надходять:

 • оповіщення про операції та інші нагадування;
 • пропозиції оформити кредит або особливу преміум карту;
 • кредитування, страхування, внески, карти.
 • німі дзвінки та опитування;

Іншими словами, номер використовується для передачі і отримання інформації по будь-якому питанню, включаючи стягнення боргів за кредитом. Для абонентів, які обслуговуються банком, може прозвучати корисна інформація і дійсно вигідні пропозиції, але якщо ви не є позичальником, то практично в 100% випадків буде запропоновано кредитування.

Думка абонентів про дзвінки з 84955003455

Не дивно, що воно негативне, так як в запропонованих послугах більшість абонентів не зацікавлені, нав’язлива пропозиція отримати кредит, та ще й зі стандартною ставкою або вище.

Старанність операторів так само особливо не цінується – дзвонить утримує виклик від хвилини і більше. До того ж, дзвонять і у вихідні, і у вечірній час, а продзвони на свята помічені в одиничних випадках. Нарікання викликає і якість роботи співробітників – багато хто посилається на їх некомпетентність, а після прохання надалі не турбувати, дзвінки продовжуються.

+74955003455 — що за телефон, яка організаціяСтандартний набір відгуків про номері 8-495-500-34-55

Звідки номер?

Таке питання характерний для тих, хто не є клієнтом банку, але отримав дзвінок. Як виявилося, маркетингова політика Ощадбанку змінилася, і якщо раніше подібні ситуації не виникали, то сьогодні вони стали повсякденними буднями. Номери для викликів беруть з різних баз і відкритих джерел. Частенько, організації купують зібраний список з номерами і ПІБ.

Окрему увагу потрібно звернути на німі дзвінки. Таким чином не просто збирається перелік номерів і власників, але і перевіряється актуальність інформації. На ринку подібний товар (база номерів) коштує значно дорожче.

Оператор – теж людина

Багато хто, отримавши небажаний дзвінок в незручний час, легко впадають у лють. На жаль, дзвонить оператор не вибирає абонентів – щодня видають список номерів. Витримати таку роботу із-за постійних образ здатний не кожен.

Тому, не забувайте про прості правила пристойності. Якщо у вас немає часу на розмову, а оператор продовжує розтлумачувати вигоду пропозиції, достатньо просто покласти трубку і занести номер в НС. Це набагато ефективніше, ніж переходити на лайку, адже номер вже в базі для викликів, а якщо відступить один оператор, то не факт, що другий не продовжить.

+74955003455 — що за телефон, яка організаціяОператор call-центру, просто виконує свою роботу

Якщо дзвінки носять регулярний характер і заподіюють дискомфорт, то можна подати скаргу в органи правопорядку або повідомити підтримки самого банку. Зробити це можна і через інтернет.

Як не потрапити в базу викликів?

Виключити це проблематично, тим більше, що інформація про користувача є у різних організацій, які надають її у відкритому доступі. Єдина можливість захистити себе від набридливих дзвінків – не викладати контактну інформацію. Цим частенько грішать.

Кілька порад:

 • Видаліть телефонний номер з соціальних мереж або приховати сторінку від користувачів, які не є друзями.
 • Подаючи оголошення, рекомендується використовувати простий шифр, який легко розгадає людина, але не зрозуміє робот.
 • Реєструючись на різних ресурсах, намагайтеся без необхідності не вказувати номер, навіть якщо він потрібен при реєстрації.
 • Банки та інші фінансові організації нерідко клієнтів просять надати номери знайомих. Зрозуміло, не рекомендується це робити.

  Підіб’ємо підсумки

  Тепер ви знаєте що за номер 84955003455, а ось піднімати трубку – вирішувати вам. Рекомендуємо ні за яких обставин не передавати інформацію навіть оператору Ощадбанку. Якщо вас зацікавила пропозиція – відправляйтеся в найближчий філія, або продзвонити на основний номер «+7 495 500-55-50» або «900». Все, що потрібно робити через телефон, це отримувати інформацію та повідомлення.