Смартфон PuzzlePhone доступний для попереднього замовлення

424

З кожним роком смартфони стають все складніше і дорожче. У користувача майже немає вибору в підборі, наприклад, сподобався корпусу пристрою і його процесора.

Не завжди сподобалася девайс володіє всім тим, що ми хочемо бачити в смартфоні. Часто доводиться переплачувати за непотрібне і жертвувати потрібне.

Вихід із цієї ситуації знайшла компанія Google, купивши в 2011 році патенти на модульні смартфони.

Модульні смартфони представляють собою металеву або пластикову основу, екран, батарею та секції для решти необхідних деталей: камери, оперативної пам’яті і процесора.

Первинний дослідження почалися рік тому, а активна робота над модульними смартфонами продовжилася в 2013 році.

Але зараз 2015 рік і поки що жодного такого пристрою від Google немає навіть у планах виробництва.

Незважаючи на нерозторопність Google компанія PuzzlePhone 2 роки досліджувала даний тип пристрою і нещодавно відкрила передзамовлення на сайті по збору коштів стартапам – Indiegogo.

Смартфон PuzzlePhone має 5-дюймовий Full HD екран, 3 Гб оперативної пам’яті і від 16 до 64 Гб постійної пам’яті.

Також цей девайс оснащений двома камерами: 12 і 5 мегапікселів. Апаратною основою гаджета є новітній Android 6.0 Marshmallow. Батарея має ємність 2800 МАч.

Смартфон PuzzlePhone доступний для попереднього замовлення

На даний момент ніякої іншої інформації з цього смартфону немає, також нічого невідомо про змінних модулях, які передбачені конструкцією.

Ціна за попереднім замовленням складає 333$. Вдалу досить швидко довели до розуму, залишилося дочекатися налагодженого виробництва і збільшення кількості виробників модульних смартфонів.

Варто зауважити, що ціна таких пристроїв менше своїх «цілісних» аналогів. До того переоцінити можливість замінити якусь деталь дуже складно, це дійсно зручно