Підписка 2779 від Білайн — що це і як відключити

432

Віруси та платні підписки — справжній головний біль багатьох мобільних абонентів. Одні вже зіштовхнулися з цим, інші – обґрунтовано побоюються, що рано чи пізно і вони зіткнуться з проблемою. Якщо раніше на цьому грунті орудували шахраї, то зараз працюють «партнери» мобільних операторів. Це означає, що довести факт шахрайства і повернути гроші неможливо. Далі поговоримо про платну «послугу» від Білайн — «Ви активували підписку на номері 2779 абон. плата 30 руб. за 1 день». Ми розповімо що це означає і звідки з’явився цей партнер.

СМС про активації підписки 2779

Що це за підписка від Изикваир?

Дане повідомлення означає — що ви підписались на платний контент, який пропонується на відвіданому вами сайті. Надає платний доступ організація ТОВ «Изикваир» — партнер Білайн. «Задоволення» обходиться користувачеві в 30 рублів/добу або 900 рублів/місяць. Раніше, сума була скромніше, але очевидно, що список невидимих юзеру послуг розширився.

Ось як відбувається сам процес підписки:

  • при відвідуванні сайтовможет спливти реклама за типом банера, пропонує підключення в обмін на доступ до конкретних розділів і іншої інформації;
  • як відзначають користувачі, це вікно може бути замасковано під картинку або інші елементи сайту;
  • підписка може відбуватися при натисканні на push-повідомлення, які також нерідко вискакують на сайтах.

Іншими словами, згода оформляється без відома абонента, але по факту, він сам натискає на потрібні кнопки і підтверджує підписку. Вже так повелося — наш народ не дивиться куди клацає.

Підписка 2779 від Білайн — що це і як відключитиПриклад сайту з платним контентом, прописаним в умовах

ТОВ «ИЗИКВАИР» лише окремий випадок. Постачальники мобільного зв’язку стали часто нав’язувати такі послуги. Багато послуги поширюються спершу на безкоштовній основі, але поступово вони стають платними, законно знімаючи з номера гроші. Якщо вчасно не помітити вычитаний, то можна втратити великі суми – плата за окремі підписки доходить до декількох сотень рублів в день!

Як відключити підписку 2779 на Білайні?

Звичайно, знімають гроші у користувачів цілком законно — воювати з операторами сенсу немає. Вони лише знизують плечима і скажуть що ви самі на всі підписалися, а сам Білайн лише посередником у цій справі. У будь-якому випадку, вам потрібно відразу ж відключити послугу 2779. Піти можна кількома шляхами:

  • через саппорт;
  • у особистому кабінеті;
  • стоп-повідомленням;
  • за допомогою програми для Android і iOS — «Мій Київстар».

Кожен з методів по-своєму гарний. Найнадійніший спосіб – дзвінок сапорту за номером 8 800 700-06-11 або коротким 0611. Досить набрати цей номер, почекати консультанта і попросити його прибрати всі послуги. Йде мінімум часу. В процесі відключать інші небажані послуги + проконсультують.

У кабінеті юзера і додатку є все необхідне, щоб самостійно відписатися від зайвого. Дана підписка знаходиться не в основному меню Послуг, а в розділі «Послуги та розвага». Відмінний спосіб в ситуаціях, коли є вихід в інтернет.

Для оперативного відключення, відправте на номер 2779 СМС з текстом СТОП. Потім має прийти повідомлення про відключення. Рекомендується переконатися в успішному проходженні операції за допомогою кабінету юзера на сайті оператора або звернувшись в саппорт.

Підписка 2779 від Білайн — що це і як відключитиПриклад відписки СТОП повідомленням на Білайні

Заходи запобігання

На жаль, попередження подібних «послуг» не завжди ефективно. Мабуть, єдиний спосіб боротися з цим — регулярно перевіряти відповідний розділ в особистому кабінеті. Ще один варіант – створити «виділений рахунок для плати контент послуг» і не тримайте на ньому грошей. Для його оформлення потрібно продзвонити оператору.

У абонентів інших операторів також є можливість заборонити передплати, але 2779 від Изикваир підключається навіть тоді, коли він встановлено блокування. Факт насторожує, але це не означає, що не потрібно встановлювати обмеження – вони можуть стати в нагоді в майбутньому.

Окремий момент — віруси на вашому пристрої. Повірте — трояни вже давно навчилися відвідувати задані сайти і натискати за вас підтвердження. Проженіть телефон через будь актуальний сканер AVG, Kaspersky, Dr.Web, ESET і ін).

Підіб’ємо підсумки

Ми розібралися з підпискою 2779 на Білайн, а також розписали як відмовитися від неї. Є ймовірність, що масовий характер скарг призведе до розробки механізмів заборони платних контент-послуг, а оператори переглянуть співпрацю з деякими постачальниками контенту. Звичайного абонента залишається одне – регулярно перевіряти список підключених послуг і своєчасно відключати небажані.