Не вдається продовжити виконання коду оскільки система не виявила msvcr110.dll, msvcp110.dll

464

При спробі запустити на комп’ютері програму або гру, користувач може зіткнутися з вильотом із-за критичної помилки «Не вдається продовжити виконання коду, оскільки система не виявила бібліотеку», а програму пропонують повторно. Найчастіше це бібліотеки візуалізатора — MSVCR100.dll, MSVCR110.dll, MSVCR120.dll, MSVCP120.dll і VCOMP110.DLL, але зустрічаються події з xlive.dll, physxloader.dll, d3dx9.dll та інші. У нашій статті ми розповімо про причини збою і всіх методах виправлення помилки.

Помилка виконання коду MSVCP120.dll в Origin.exe

Причини помилки виконання коду

За великим рахунком, в описі помилки вся інформація вже вказана, проте, давайте розберемося, чому запитуваного файлу немає. Основних причин, насправді, може бути кілька:

 • Криворукі розробники софта не змогли правильно інтегрувати бібліотеки в Windows. Особливо часто пов’язане з використанням репаков ігри і патчів.
 • Розробники старалися, але антивірус все одно заблокував встановлення/завантаження файлів.
 • Захист системи постійно перевіряє всі файли на наявність цифрових підписів, якщо з ними щось не так, вона відразу ж блокує їх установку. Цей момент є особливо актуальним для Windows 10, що знову ж таки відноситься до першого пункту — розробникам.
 • Ви завантажили битий інсталятор, або він був завантажений не повністю, це буває рідко, але все ж.
 • Як виправляється помилка

  Далі ми дамо короткі описи за всіма можливими варіантами вирішення проблеми. Завідомо маємо на увазі: ваша система чиста від вірусів і іншого сміття, у вас стоять актуальні оновлення і останній .NET Framework (!), ви часто виконуєте її перевірки (типу sfc /scannow), а ваша збірка Windows гідна Оскара.

  Потрібна переустановка

  Для початку спробуємо просто перевстановити додаток. Можливо баг одиничний і це буде оптимальним рішенням. Якщо ви використовували офіційний софт — знову завантажте його інсталятор і пробуйте. Якщо ви маєте справу з репаками або зламаним, то краще ознайомитися з відгуками перед завантаженням, або змінити файлообмінник. Безпосередньо перед установкою відключіть Антивірус і Захисник Windows.

  Не вдається продовжити виконання коду оскільки система не виявила msvcr110.dll, msvcp110.dllНа момент установки, вимкніть антивірус

  Завантаження відсутнього візуалізатора

  На форумах часто пропонують встановити конкретний візуалізатор Microsoft Visual C++. Наприклад, для вирішення MSVCR100.dll потрібен пакет версії 2010, а при відсутності MSVCR110.dll, MSVCP120.dll і VCOMP110.DLL — версія 2012. В принципі, поради правильні, але не можуть допомогти, так як багато програми підтягують бібліотеки інших версій.

  • Раджу встановити ВСІ пакети візуалізатора обох разрядностей (x64 і x86), але якщо ви щасливий володар 32-розрядної системи, тоді ставте тільки x86. Знесіть до біса всі минулі редистрибутивы, які є на комп’ютері. Бажано застосувати спеціальні клінери, типу CCleaner, тому як після видалення ще й реєстр можна прочистити окремої опцією. Коли все буде очищено — скачайте нові пакети всіх версій і встановлюйте їх.

   Не вдається продовжити виконання коду оскільки система не виявила msvcr110.dll, msvcp110.dllВидаліть старі пакети C++ і виконайте опції «Очищення» і «Реєстр»

  • Що б не возитися з окремими завантаженнями, в мережі є безліч збірних паків, які включають всі версії і всі їх оновлення. Тут палиця о двох кінцях — все робиться швидко, але є ризик підхопити вірус. Краще ознайомтеся з відгуками коректності запропонованих паків.
  Що ще роблять люди
 • Окремо завантажувати і реєструвати відсутні бібліотеки не рекомендую, хоча спосіб, чому те, активно просувається DLL-ресурсами. Як показує досвід — кидають не те, не туди і не правильно реєструють.
 • Змініть розташування папки призначення додатка, залиште тільки латиницю в дорозі.
 • Перед запуском виконайте стандартні маніпуляції — випробуйте сумісність з різними версіями Windows і Service Pack, проставте виконання з-під адміністратора.

  Не вдається продовжити виконання коду оскільки система не виявила msvcr110.dll, msvcp110.dllПосмикайте налаштування сумісності

 • Якщо ви маєте справу з грою з Стима (steam_api.dll), тоді додатково до завантаженим Microsoft Visual C++ виконайте опцію перевірки цілісності кеша.
 • Не вдається продовжити виконання коду D3DX9.dll

  В цьому випадку щось сталося з окремими компонентами DirectX. Швидше за все, ви намагалися завантажити неофіційну гру. В такому випадку вихід тільки один — оновити ваш DirectX. Тут все просто, вантажте з офіційного ресурсу цей пакет інсталятора. Видаляти нічого не потрібно — просто запустіть інсталяцію, а після перезавантажуйте PC.

  Система не виявила XLIVE.DLL

  Дана бібліотека є компонентом системного програми Microsoft Games for Windows Live, підтримка якого потрібно грі. Тут причин помилки дві — MGFW може не бути в системі взагалі, або він потребує заміни. Завантажувати його потрібно також на сайті Microsoft. В установці немає нічого складного.

  Висновок

  Ці варіанти, в своїй більшості, вирішують помилку «Не вдається продовжити виконання коду» з dll-файлів. Якщо раптом нічого не допомагає, то необхідно зв’язатися з підтримкою розробника софту. Принцип цієї ради простий — софт інтегрують під середовище Windows, а не навпаки, тому шукайте відповідь у них. Останній нюанс — перевірте ще раз адекватність вашої збірки OS, якщо це зібрана на коліні Windows 7, краще перейдіть на десятку. Поради, запитання, підказки іншим читачам — всі пишемо в коментарі.