ТОВ Ай-Куб що це і як відключити на Мегафон

392

Безліч користувачів обурюється з приводу зняття великих коштів з мобільного рахунку, якоюсь компанією ТОВ «Ай-куб», яка нібито надає платні послуги. Сьогодні ми трохи ближче розглянемо це питання і зрозуміємо що це таке Ай-куб і як відключити його послуги.

Що це таке?

Отже, на декількох сайтах з відгуками я зіткнувся з гнівними коментарями, які залишають багато абонентів Мегафон, Білайн і МТС. Йдеться про платні послуги, за які знімаються гроші з рахунку. Всі кошти перераховуються на рахунок компанії Ай-Куб. Найцікавіше, що рахунки приходять після закінчення деякого часу, коли сума набігає неприємна.

Гнівні відгуки «постраждалих»

КП ТОВ «Ай-Куб» — це мобільний контент-провайдер, який надає платні послуги за використання деяких веб-ресурсів і сервісів. Більшість їх послуг коштують 20 р./день.

Якщо спиратися на закон, то назвати шахраями цю організацію не можна — все ж настільки великі мобільні оператори не будуть мати справу з явним шахрайством. В даній ситуації мобільні компанії просто є посередниками. Незважаючи на те, що багато постраждалі стверджують про відсутність пропозицій про платній підписці, швидше за все вона була. Ось тільки приховують її дуже і дуже добре. Це могли бути деякі пропозиції реєстрації, форми з заповненням і підтвердженням телефону, push-повідомлення і т. д.

ТОВ Ай-Куб що це і як відключити на МегафонПриклад сайту з платною підпискою

Як відключити Ай-Куб в Мегафоні

Відключати платні підписки від Ай-куб потрібно безпосередньо через оператора телефонного зв’язку. Зробити це можна через мобільний додаток, особистий кабінет онлайн, за допомогою СМС з відмовою. Детальніше про методи відключення платних послуг дивіться в нашому минулому матеріалі по відключенню платних послуг у Мегафон. Ознайомтеся з цим матеріалом, що б розуміти, як відстежити ваші платні підписки.

  • Ви можете також відразу зателефонувати оператору і попросити вислати вам СМС з переліком усіх активних послуг, прив’язаних до номеру. По ідеї там повинні бути номери кодів відключення.
  • Можна також пройти на сайт podpiski.megafon.ru там відшукайте за категоріями свою послугу. В її описі буде вказано код.

    ТОВ Ай-Куб що це і як відключити на МегафонПриклад підписки у Мегафон від ТОВ Ай-Куб

  • Після цього слід надіслати за номером 5051 наступне повідомлення: СТОП ХХ, де ХХ-код послуги. Те ж можна відіслати SMS на номер 5151.
  • Якщо у вас інший оператор зв’язку, тоді дивіться на його офіційному сайті інструкцію з відключення таких дорогих послуг.
  • Ще одне: за законом, на такому платному сайті, де у вас оформлена передплата, повинна бути додана форма з детальною інформацією по деактивації послуги.

Як на мене, все ж краще використовувати мобільний додаток, для повного контролю всього, що пов’язане з вашим номером і засобами. Ось відео-інструкція по його роботі.

Висновок

У будь-якому випадку, постраждалих багато і буде ще більше. Гроші повертаються вкрай рідко, але все ж я рекомендую безпосередньо звертатися в сервісні центри вашого оператора і просити повного пояснення ситуації, детальний звіт по історії і трафіку, напишіть заяву про незаконне зняття грошей. Сподіваюся ви зрозуміли, що таке ТОВ «Ай-куб» і які принципи їх роботи. Постійно перевіряйте баланс і стежте за тим, що відвідуєте і яку інформацію вказуєте.

Наостанок прохання: в коментарях нижче внести зауваження, або коротко розповісти, як ви боролися з таким зняттям грошей з рахунку.