Квадрокоптер FLYBi – коли керуєш головою…

381

Квадрокоптерами сьогодні нікого не здивуєш. Зручний і мобільний пристрій дозволяє робити фото та відеозйомку буквально з повітря, що дозволяє більш детально побачити потрібний об’єкт.

Такі літаючі дрони в даний час застосовуються в самих різних сферах, починаючи від дитячих іграшок і закінчуючи поліцейськими фото та відеозйомки.

Однак прогрес не стоїть на місці. Поряд з сверхминиатюрными і величезними дрона, з’явився і новий, інноваційний квадрокоптер FLYBi.

Перевага такого квадрокоптера в його управлінні. На відміну від більшості різних дронов, керованих зі смартфонів, планшетів або спеціальних пультів, квадрокоптер FLYBi управляється за допомогою руху голови.

Дроном можна керувати за допомогою окулярів віртуальної реальності. На їх дисплей проводиться трансляція з камери апарата в режимі реального часу.

Квадрокоптер FLYBi – коли керуєш головою...

Використовуючи такі окуляри, пілот може, як подивитися, що відбувається попереду, так і з різних сторін квадрокоптера.

Квадрокоптер FLYBi – коли керуєш головою...

При необхідності зображення можна швидко і просто транслювати в мережу Інтернет.

Сам пристрій важить всього лише кілограм. Воно оснащене потужним 12-мегапіксельною камерою, яка може знімати відео у форматі Full HD і HD, автономність пристрою підтримує батарея ємністю 5400 маг.

Крім цього, квадрокоптер і має особливі датчики, які не дають йому зіткнутися з перешкодами.

Квадрокоптер FLYBi – коли керуєш головою...

Максимальна його швидкість складає 50 км/ч. Дрон може парити в повітрі протягом 28 хвилин і пролетіти за цей час близько двох кілометрів.

Квадрокоптер FLYBi з окулярами віртуальної реальності і пультом управління буде коштувати 720$. Методом краундсорсинга, стартап вже зібрав 50000 доларів на реалізацію проекту.