Флагман HTC 10 — дочекалися чого хотіли?

584

Вже другий рік користувачі з надією чекають від HTC доброго і виваженого кроку. Після провальних моделей необхідно було терміново змінювати ситуацію. Недофлагман HTC One A9 не справив має враження, а його цінник відлякала навіть відданих фанатів. В наступному пристрої треба було догодити всім. Але загальновідомо, що всім догодити не можна, тому новий флагман HTC знову вийшов неоднозначним, особливо для жителів СНД. Мабуть, колись гігант індустрії з Тайвані потроху рухається до заходу.

Зовні флагман HTC 10 схожий на вже згаданий One A9, той же сканер відбитків пальців на передній частині, та ж компонування деталей. Хіба що логотип компанії зник з передньої частини, ніж влучив багатьом візуальним гурманам.

Але в порівнянні з минулого флагманом One M9 модель 10 втратила і знамениті стерео динаміки. Не сказати, що стало значно краще в плані зовнішнього вигляду. Це що з нововведень кидається в очі.

Дисплей придбав 0,2 дюйма і тепер його діагональ досягла значення в 5,2 дюйма. Дозвіл також підросло, тепер це Quad HD. Скло Gorilla Glass 3, покриває дисплей, має 2,5 D ефект, тобто по краях воно має характерне закруглення. В якості апаратної основи виступає останній Android 6.0 в поєднанні з фірмовою оболонкою HTC Sense. Об’єм оперативної пам’яті дорівнює 4 ГБ. Вбудована пам’ять має 32 ГБ, є можливість розширення картами microSD. Управляється все це процесором Qualcomm Snapdragon 820, який має 2 ядра для виконання простих завдань і 2 потужних ядра. Досить прозаїчно, ніяких унікальних фішок флагман не придбав.

Флагман HTC 10 — дочекалися чого хотіли?

Основна камера отримала 12 Мп, лазерний автофокус, стабілізацію зображення, а також фірмову технологію UltaPixel, що дозволяє отримувати більш якісні знімки. Фронтальна камера 5 Мп, стабілізація і також ультрапиксели.
Інтерфейсів тут багато, усі мають максимальні на даний момент характеристики, навіть USB-3.0 C завезли і швидку зарядку Quick Charge. Об’єм акумулятора дорівнює 3000 мАч.

Флагман HTC 10 — дочекалися чого хотіли?

А тепер сюрприз для всіх жителів СНД. HTC 10 ви не отримаєте, прийміть мої вітання. На ринок СНД вийде обмежена версія, що отримала назву HTC 10 Lifestyle. Його змогли максимально здешевити та спростити. Замість топового процесора Snapdragon 820 у Lifestyle буде встановлено Snapdragon 652. Об’єм оперативної пам’яті обмежений до 3 ГБ. Замість надшвидкого USB-З 3.0 буде лише USB-З 2.0. І вже флагман HTC 10 у своїй урізаною версією не виглядає надто бажаним для придбання. Залишається чекати, як відреагує ринок на новинку. Але можливо, ми втрачаємо колись улюблену компанію.