Кооператив в genshin impact – як грати з одним [гайд]

50

багато починаючі гравці genshin impact цікавляться питанням кооперативу, а саме, чи можуть вони пограти зі своїми друзями, і як це зробити. У цьому гайді розкриті такі теми, як:

  • як відкрити кооператив?
  • як додати гравця в друзі?
  • як грати по мережі з одним?
  • яка роль рівнів світу при кооперативній грі з друзями?
  • рівень загону нижче рекомендованого-що це означає?

Як відкрити кооператив?

Спільний режим відкривається всім гравцям при досягненні 16 рангу пригод . Коли ви досягаєте цього рангу, зверху, близько ока стихій, з’являється значок, завдяки якому ви зможете перейти в світ іншого гравця.

Як додати гравця в друзі в genshin impact?

Щоб додати людину в друзі, вам потрібно знати його uid. Uid це унікальний код кожного гравця в геншин імпакт, який можна дізнатися, зайшовши в меню паймон. Він знаходиться прямо під аватаром користувача.

Після того як ви отримаєте uid одного, відкрийте меню паймон і натисніть вкладку «друзі».

Потім виберіть другу вкладку – »додати в друзі”.

Введіть або вставте uid свого друга в рядок пошуку. Після відкриття перегляду його профілю, натисніть кнопку “додати в друзі” внизу сторінки.

Як грати по мережі з одним в genshin impact?

Щоб пограти з одним в кооперативі, потрібно через те ж меню паймон відкрити вкладку «друзі». Перша ж вкладка покаже список ваших друзів.

У списку друзів знайдіть гравця, до якого хочете підключитися і натисніть «запросити приєднання». Протягом 10 секунд ваш друг повинен буде прийняти запит на приєднання.

спільний режим в геншин імпакт підтримує додавання до чотирьох гравців . Вирішіть з друзями в чий світ ви зайдете, і досліджуйте тейват разом.якщо ваш друг грає, наприклад, на азії, а ви-на європі, то вам не вдасться підключитися один до одного, так як для цього обов’язково перебувати на одному регіональному сервері .

Яка роль рівнів світу при кооперативній грі з друзями?

Швидше за все, при спробі підключитися до гравця з високим рангом пригод ви бачили напис» мінімальний рівень світу: “і числове значення від 2 до 8. Вона означає, що увійти в його світ ви зможете тільки після досягнення даного рівня світу.

Гравці з більш високим рівнем світу можуть входити в світи гравців з більш низьким рівнем світу.

Що таке рівень світу, як дізнатися його і підвищити?

Рівень світу-це числове значення, від якого залежить рівень і складність мобів і босів, а також лут, що випадає з ворогів і одержуваний зі скринь.

Щоб дізнатися рівень світу, відкрийте меню паймон і подивіться рядок “рівень світу «під рядком»ранг пригод”. Це ваш поточний рівень світу. Після досягнення п’ятого рівня ви зможете знижувати рівень світу на один, якщо противники виявляться занадто сильними.

Після зниження рівня світу проходить 24 години перед тим, як ви зможете повернути свій рівень. Так само після повернення рівня доведеться чекати день перед повторним зниженням.

Рівень світу підвищується через кожні 5 рангів пригод, починаючи з 20. На 20, 30, 40 і 55 рангах він зросте автоматично, а на 25, 35, 45 і 50 ви отримаєте спеціальне завдання піднесення рангу пригод. Не забудьте підняти персонажів і поліпшити зброю перед проходженням квесту.

Рівень загону нижче рекомендованого-що це означає — як дізнатися його і підвищити?

У квесті піднесення рангу пригод, необхідному для підвищення рівня світу, гравцеві запропоновано пройти підземелля. При вході в нього може з’явитися напис»рівень загону нижче рекомендованого”. Це попередження повідомляє, що середнє арифметичне рівнів персонажів в поточному загоні нижче максимального рівня монстрів, що знаходяться в підземеллі.

Можна дізнатися рівень загону, порахувавши його самостійно. Для цього зайдіть у вкладку» загін ” в меню паймон.

Розглянемо загін на скріншоті вище. Персонажі: еола-90 рівень, фішль — 70 рівень, діона — 70 рівень і барбара — 60 рівень. Складемо 4 числа і отримаємо 290. Це число розділимо на 4 і отримаємо 72,5. Це поточний рівень загону.

Для підвищення рівня загону прокачуйте своїх персонажів.

Ви можете увійти в підземелля, навіть якщо рівень загону нижче рекомендованого. Але чим вище рівень персонажів, тим ефективніше буде гра.