Ubisoft розповіла, який пострілізний контент чекає far cry 6: антагоністи минулих частин, спецоперації і кросовери

27

Far cry 6 ще не вийшла і навіть не отримала оцінок від професійних оглядачів, а ubisoft вже ділиться планами на її пострілізну підтримку. Додаткового контенту, до слова, заплановано досить багато, і весь він унікальний. Супутній відеоролик додається, ну а ми приступимо до перерахування.

По-перше, в осяжній після релізу перспективі в far cry 6 з’являться спеціальні завдання-кросовери, в рамках яких в грі з’являться денні трехо, а також контент по «рембо» і «дуже дивним справам». Завдання будуть, швидше, кумедними, покликаними розважити гравця. Так, наприклад, в кросовері з денні трехо гравцям належить нагодувати жителів яри смачними тако.

По-друге, заявлені шість спеціальних операцій за межами держави яру, в рамках яких нам належить потягти небезпечну хімічну зброю і доставити його до точки призначення. Бомба постійно нагрівається, тому щоб уникнути вибуху її необхідно охолоджувати. По-третє, в far cry 6 будуть проходити щотижневі випробування з циклу» заколот”, де від гравця буде потрібно протистояти добірним військам урядової армії яри.

Нарешті, платні набори контенту з головними лиходіями минулих частин серії. Доповнення “безумство», «контроль» і “колапс” присвячені ваасу, пейгану міну і йосипу сіду відповідно. Ігровий процес в них трансформується в rogue-lite з необхідністю збору ресурсів, покупки поліпшень і нового, більш досконалого і забійного озброєння.

Реліз far cry 6 запланований на 7 жовтня на всіх актуальних платформах.