Кращі гарнітури віртуальної реальності

495

Варто тільки сказати слово «Віртуальна реальність» і уява як ніби переносить у фантастичний світ тривимірної реальності, де можна відчути себе героєм фантастичної саги, гонщиком «Формули» або навіть володарем всесвіту.

Однак, починаючи вже з цього року, повинна початися нова ера ігрової індустрії і перегляду самих касових фільмів у 3D. На сьогоднішній день, на ринок віртуальної реальності виходять найбільші виробники VR стіна. Що вони можуть запропонувати своїм покупцям?

Перша модель Oculus Rift розроблена фірмою Oculus VR, якою володіє відомий Марк Цукерберг. Вартість Oculus Rift не буде перевищувати 599 доларів.

Крім цього, користувачеві може знадобитися і якісний комп’ютер з відеокартою. За нього доведеться викласти ще приблизно 1000 доларів. У той же час, прибуток ця фірма буде отримувати з реклами та реалізації софт – продуктів. Сама гарнітура має хороші технічні характеристики. Велика роздільна здатність матриці забезпечує ідеальне тривимірне зображення.

Кращі гарнітури віртуальної реальності

Вбудовані в пристрій навушники створюють ефект об’ємного звучання, що дозволяє повністю зануритися у віртуальну реальність. Єдиним мінусом Oculus Rift є те, що надто прискіпливі ігромани не можуть використовувати власні навушники. Іншою, не менш цікавою гарнітурою віртуальної реальності є Vive. Дана гарнітура була розроблена фірмами Valve і HTC.

Кращі гарнітури віртуальної реальності

Частота оновлення екрану з відмінним дозволом – 90 градусів. Кут огляду гарнітури Vive становить 110 градусів.

Кращі гарнітури віртуальної реальності

Відмінною особливістю Vive є те, що вона має фронтальну камеру, а з допомогою її можна побачити не тільки віртуальний, але й контури реального світу. Ну, і нарешті, Sony надає користувачам гарнітуру середнього цінового сегмента PlayStation VR, яка забезпечує відмінну продуктивність.

Кращі гарнітури віртуальної реальності

На відміну від конкурентів гарнітура PlayStation VR може порадувати оновленням картинки з частотою 120 Гц, чудовим OLED екраном з високим дозволом і кутом огляду в 100 градусів. Навушників немає, тому можна використовувати будь-які, на вибір користувача. Ще одним плюсом такої VR гарнітури є те, що вона може одночасно відтворювати зображення на телевізор і на гарнітуру.

Кращі гарнітури віртуальної реальності

Таким чином, люди, що оточують гравця можуть також побачити те, що відбувається на екрані. Вартість PlayStation VR – гарнітури складе 500 доларів.