Камеру Xiaomi Redmi Note 3 протестували в темряві

391

Камера у сучасному смартфоні — чи не ключовий фактор у виборі при покупці. І так завелося, що лідерами в плані зйомки є двоє: Apple і Samsung.

Вони вже довгий час ділять пальму першості, інші не можуть наздогнати. Китайці, які продають свої девайси за копійки, почали останнім часом підтягуватися до лідерів.

Наприклад, моделі OnePlus Two і Meizu MX5 володіють непоганими камерами і такими ж алгоритмами обробки фотографій.

Ось вже і бренд Xiaomi підтягується, випустивши в своєму флагмані Redmi Note 3 цілком непогану камеру. Її вирішення 13 мегапікселів, апертура 2,2, є фазовий автофокус.

Раніше камеру Note 3 тестували в звичайних умовах, при нормальному сонячному світлі. Там вона показала себе з хорошого боку, звичайно ж, до камер Samsung недотягувала, але результат цілком прийнятний.

В принципі конкуренти були приблизно на такому ж рівні. Деякі моделі китайських брендів, бувало, знімали гірше, хоча коштували набагато більше.

Пізніше камеру Redmi Note 3 перевірили в досить складних умовах: ніч і сутінки. В такий час не кожен смартфон готовий добре знімати, а тим більше видавати шедеври.

Камеру Xiaomi Redmi Note 3 протестували в темряві

У цьому випробуванні камера показала себе посередньо, на фотографії багато шумів, чіткість картинки залишає бажати кращого.

Але справедливості заради варто відзначити, що в умовах недостатньої освітленості рідко хто може видати навіть хороший знімок, хіба що у Apple і Samsung все в порядку.

Камеру Xiaomi Redmi Note 3 протестували в темряві

Враховуючи цінник Redmi Note 3(140$), можна сказати, що камера тут хороша і її показники на рівні інших.

Але також варто визнати те, що з часів першої моделі Redmi Note камера не зазнала будь-яких значимих змін.

Можливо, Xiaomi потрібно змінити виробника камер своїх девайсів.