+74956650425 — що за телефон, хто дзвонив

439

Ось уже кілька років як великі банки, оператори зв’язку та магазини взяли курс на пряму роботу з клієнтами за допомогою телефонних дзвінків. Багатьох абонентів такий підхід зовсім не радує, бо пропущений від невідомого номера часто напружує. Здебільшого, таке роздратування виникає через множинного спаму і телефонного шахрайства. Сьогодні ми розповімо про номері 84956650425, а ви дізнаєтеся — що це за телефон і яка організація відповідає за дзвінки.

Чий номер телефону?

+7 (495) 665-04-25 — належить фінансовій організації Ощадбанк, а конкретно видзвонює вас відділ продажів банку. Оператори call-центру представляються, називають ваше ім’я-по батькові і починають пропонувати вам популярні банківські продукти і послуги. Ось що конкретно може пропонуватися:

    • кредитні пропозиції щодо оформлення карток різного типу;
    • страхування нерухомості, пенсій і здоров’я;
  • реклама операцій за вкладами, депозитами та іпотеки;
  • фірмові опитування з метою поліпшення якості обслуговування;
  • у рідкісних випадках уточнення по вашим заявкам або заявами.

Номер є офіційним і внесений в базу Ощадбанку — можете зайвий раз переконатися в цьому на спеціальній інформаційній сторінці їх сайту. Тому відкиньте всі сумніви в шахрайстві третіх осіб, розлучення і колекторах.

З номера 84956650425 телефонують працівники Ощадбанку

Чому подзвонили саме вам?

Ну тут все просто — у більшості випадків абонент є клієнтом Ощадбанку. На кожного клієнта в банках формується особиста історія і рейтинг. Виходячи з цього, всі клієнти умовно поділяються на цінні та звичайних. В залежності від вашої історії, хто телефонує за номером 8 (495) 665-04-25 оператор, буде пропонувати відповідні продукти. Простий приклад — у знайомого підвищилися щомісячні нарахування, йому тут же зателефонували і запропонували спробувати опцію «Ощадбанк.Прем’єр».

В окремих випадках, з call-центру можуть телефонувати абонентам, які не є клієнтами, або були ними раніше. Найчастіше, це спеціальні опитування, мета яких привернути нових людей.

Звичайно, ви можете заблокувати номер чи поповнити ним чорний список телефону, але велика ймовірність, що співробітники Ощадбанку наберуть вас по іншому каналу.

Відгуки про дзвінки з +74956650425

У більшості випадків, користувачі негативно сприймають будь-які дзвінки від таких організацій. Так уже повелося, що наш чоловік став дуже підозрілою і будь-які спроби що-небудь продати йому, закінчуються відповіддю: «розлучення», «шахраї», «мене голими руками не взяти». Додайте сюди надмірну наполегливість операторів, яким теж потрібно виконувати план і заробляти. Приплюсуйте постійні дзвінки і пропущені, в особливо тяжких випадках надзвонюють по 5-10 разів на день. Ось і отримуємо негативні відгуки.

+74956650425 — що за телефон, хто дзвонивСтандартний набір відгуків про номер 8 (495) 665-04-25

Висновок

Тепер ви знаєте, що за телефон 84956650425 періодично телефонує. У будь-якому випадку, пропущений виклик від не є важливим, а якщо потрібно — менеджери наберуть вас знову. Не варто забувати, що будь-яке питання можна безпосередньо поставити й самому, набравши короткий номер підтримки «900».