Гра Iron Marines на ПК

545

Гра Iron Marines – це очікувана всіма sci-fi стратегія. Вона розрахована для мобільних платформ, а її творцями стала компанія Ironhide Games. Враховуючи минулий досвід компанії в особі гри Kingdom Rush, від Iron Marines не доводиться очікувати меншовартості, тут відразу намагалися створити чергову культову серію. Ми розповімо про гру, а також покажемо, як можна запустити Залізний десант на комп’ютері.

Гра Залізний Десант стала дуже популярною

Геймплей гри

Гравцеві належить битися з інопланетними представниками в режимі реального часу. З початкового ролика у вигляді коміксу можна зрозуміти, що на дослідників нової планети напали, і гравця посилають в ролі залізного десанту у всьому розібратися. Приземлившись на астероїд, потрібно розвинути свою базу і битися.

 • В Iron Marines графіка зроблена в кращих традиціях минулого покоління. Двомірний світ має в своєму розпорядженні різними рельєфами: гори, рівнини з рослинами, кратери і кристали у вигляді гір. Їх розташування створює умовні тріщини, через які гравцеві і доведеться рухатися.
 • Вибравши одного з героїв, його пропонують розгойдувати і покращувати навички. Деякі персонажі спочатку недоступні. Одразу ж пропонується казарма з телепортації солдатів. Ними потрібно досліджувати територію астероїда. На маршруті часто розставлені пастки у вигляді ворожих піхотинців.
 • Є цілком логічні місії: захистити своїх людей, не дати захопити командну точку, знищити дослідників ворога. Основний захист бази слід довіряти турелям. Вони можуть атакувати миниганами і ракетами. Самі бази розвиваються послідовно, але без різних замысловатостей. Головне: робити війська і посилати в бій.

  Гра Iron Marines на ПКГра володіє барвистою графікою

 • Захоплюючи контрольні точки, їх потрібно утримувати гарматами і будівлями. Поки база варто — ваша точка. Абсолютно на всі підконтрольні території будуть нападати. Звідси варто добре продумувати стратегію, щоб війська змогли знищувати всіх супротивників, і вони не змогли прорвати оборону з тилу.
 • Кожен юніт володіє своїми якостями і однією здатністю. Це розширює їх функціональність, але і ускладнює ігровий процес. За стандартом одні воїни швидкі, сильні чи інших захищені. Допоміжну допомогу надають спеціальні скіли. Це щось на зразок підтримки бомбардуваннями, підкладка хв, збільшення этерватт на станції та ін.
 • Гра має донатами. За гроші купуються персонажі або вміння. В цілому гра проходиться без нього, але з ним все, як завжди, стає легше, цікавіше. Платність гри може засмучувати. Хоча справжнім шанувальникам компанії Ironhide Games це не заважає. До зламаним версіями також не раджу звертатися.
 • Запуск Залізного Десанту на PC

  Практично всі Андроїд ігри можна легко перенести на комп’ютер через емулятор. Iron Marines також не стала винятком. Щоб інсталювати гру в Windows потрібно зробити наступні маніпуляції:

 • Інтегруємо в свою систему емулятор, через який гра запуститься. Вибір серед емуляторів великий — Nox, BlueStacks, Droid4x та ін. Я раджу завантажити NoxPlayer5.
 • Установка сама стандартна. Після першого запуску програми, Google запросить ваші дані для аутентифікації аккаунта, вводимо логін і пароль.
 • Тепер через вбудований Play Market відшукуємо ваш софт Iron Marines і «купуємо».
 • При блокуванні вашого регіону, коли гра стає недоступною, або її не можна відшукати, шукайте на файлообмінниках сам APK інсталятор гри. Наприклад, на ресурсі PDAlife можна завантажити інсталятор + мод (на безкоштовні покупки) + кеш (в архіві).
 • Кеш розпакуйте і закиньте в папку: /Android/obb/. У вас повинне вийти наступне — /Android/obb/com.ironhidegames.android.ironmarines/. Гра Iron Marines на ПК
 • Скачаний апк визначає автоматично, поетом з установкою не виникне труднощів — просто запустіть його, або перетягніть вікно емулятора і він почне встановлюватися.
 • Вообщем, все завантаження кешу і установки повністю аналогічні мобільним. Для переміщень я використовував ES Провідник.

  Гра Iron Marines на ПКIron Marines запущена на комп’ютері