Додаток VEON від Білайн — що це таке, які відгуки

557

У липні світ побачила новинка від компанії Білайн — додаток VEON, яке обіцяє зробити революцію на ринку мобільного ПЗ. Сьогодні ми детально розповімо про цей сервіс, опишемо, як ним користуватися і подивимося, що пишуть про сервіс перші користувачі. Давайте розбиратися, ніж програмка може нині похвалитися.

Це не просто мессенджер

VEON — це мобільний інтернет платформа, що об’єднує в собі функції месенджера, соціальної мережі, новинного агрегатора та онлайн кінотеатру. Додайте сюди можливості магазину (купівлі, дані про знижки, акції і купони) і на виході ви отримуєте дуже корисну програму. У даний момент продукт володіє хорошим бонусом для абонентів мережі Білайн, а саме, при використанні даного софта інтернет-трафік буде безлімітним. Android користувачі можуть завантажити офіційну версію ВЕОН з Play Market, а власникам Айфонів він доступний в iTunes.

Новинна стрічка в VEON

До речі, на офіційному сайті ви можете отримати SMS з прямим посиланням на програму. Для цього перейдіть на http://veon.ru/ введіть свій телефон і натисніть «Відправити».

Давайте тепер більш докладно опишемо найбільш затребувані опції:

Давайте тепер більш докладно опишемо найбільш затребувані опції:

 • Месенджер. Стандартна функція, яка дозволяє переписуватися з друзями, створювати групові чати, відправляти відео та аудіо записи.
 • Дзвінки. Ви також можете безкоштовно здійснювати дзвінки через VEON-систему. Ці дві опції нав’язують серйозну боротьбу Viber.
 • Інформ стрічка. Вам буде доступна вертикальна новинна стрічка, система підбирає кращі пости для вас. У даний момент немає можливості самим створювати новину — за наповнення відповідають контент-провайдери (Rambler, Mail) і вбудований агрегатор. Всі посади будуть розділені за категоріями, на які ви можете підписуватися. В цьому плані дуже багато схожого з Telegram.
 • Соціальна мережа. У програмі також є можливість завести свій аккаунт, додати друзів, листуватися з ними і ділитися цікавим контентом.
 • Особистий кабінет Білайн. Власникам сім-карти Білайн, привязавшие свій кабінет до VEON, система дарує безкоштовний інтернет-трафік, що буде дуже актуально на увазі вбудованого кінотеатру. Також користувач зможе відслідковувати свій баланс і поповнювати його при необхідності. До речі, нульовий баланс ніякого значення не має.
 • Додаток VEON від Білайн — що це таке, які відгукиОсновне меню та особистий кабінет в ВЕОН

  У використанні ВЕОН досить простий і інтуїтивно зрозумілий. Скачайте його на ваш смартфон і пройдіть легку реєстрацію, яка потребує прив’язки вашого номера телефону, а при бажанні можете прив’язати і пошту. В основному меню доступні кнопки Чату, Дзвінок, Друзі та Особистий кабінет. До речі, в особистому кабінеті присутні стандартні налаштування — профіль, приватність, мову і т. д.

  Відгуки про VEON — які вони?

  Якщо прочитати більшість відгуків в тому ж Google Play, то з ними складно не погодитися. Платформа має великий потенціал, але розробники так захопилися запуском, що не встигли опрацювати безліч дрібниць. Наприклад, стрічка новин, представлена виключно Рамблером, а цього, відверто кажучи, мало. Знижки та пропозиції на даний момент також обмежені в своїй кількості, а найцікавіші з них BurgerKing, Skyeng, Lamoda, Madrobots і Mastercard. Також є окремі проблеми з роботою бонусів і прив’язкою тарифів оператора мобільного зв’язку.

  Додаток VEON від Білайн — що це таке, які відгукиВідгуки на Play Market досить суперечливі

  У будь-якому випадку, рано робити висновки і писати гнівні відгуки. Тут потрібно чекати, з кожним оновленням платформа буде удосконалюватися — це однозначно. Сподіваюся число активних користувачів буде збільшуватися, адже саме вони пожвавлять стрічку, своїми коментарями і відгуками.

  Висновок

  Сподіваюся ви зрозуміли, що це за програма VEON і які опції він об’єднує в собі. Наскільки він буде революційний — покаже час, але рекламна компанія в ці місяці досить потужна. Як для мене — річ досить цікава. Пишіть свою думку про подібну програму в коментарях: як ви вважаєте, чи піде це «починання» у небуття, або халявні опції залучать людей? Наостанок барвисте відео про роботу ВЕОН