Adobe Application Manager відсутнє або пошкоджене — що робити

455

Наша невеличка стаття покаже як позбавитися від помилки при використанні продуктів Adobe — «Додаток Adobe Application Manager, необхідне для запуску пробної версії відсутнє або пошкоджене». Помилка відправляє повідомлення на офіційний сайт, однак завантаження звідти не призводить до позитивного результату. Дана проблема з’являється при спробі встановити Adobe After Effects CC2014, Adobe Acrobat Distiller Server, Фотошопу та інших софтін. Частіше баг спостерігається при оффлайн установці.

Помилка Adobe Application Manager відсутнє або пошкоджене»

Adobe Application Manager — це менеджер програм від компанії Adobe. AAM дозволяє швидко завантажити необхідний додаток, а також перевіряє наявність усіх актуальних оновлень і пропонує провести апдейт. Установка багатьох продуктів від Адобе вимагає наявності цієї софтина.

Як прибрати помилку

Збій установки Adobe Application Manager відсутнє або пошкоджене» може бути викликано необхідністю додаткової установки Creative Cloud. Що б виправити проблему, зробіть наступне:

 • Програмка AAM, можливо, прописалася в автоматичних завантаження, тому пройдіть в Диспетчер завдань — вкладку Автозавантаження і відключіть її там.
 • Пройдіть по шляху C:\ Users\ AppData\ Local\ Adobe. Відшукайте там папку AAMUpdater і папку OOBE — сміливо видаляйте їх. Важливо(!) — AppData, швидше за все, буде прихованою, що б її відкрити, просто пропишіть в дорозі її назва.
 • Далі відкрийте таку директорію C:\ Program Files (x86)\ Common Files\ Adobe. Тут також знайдете дві вищезгадані папки і видаляйте їх.
 • Ці ж два татуся видаляємо по наступному шляху C:\ ProgramData\ Adobe.
 • Важливо! Не у всіх каталогах можуть знаходиться ці папки, тому, якщо вони де-небудь відсутні — не страшно.
 • Далі необхідно завантажити на ваш ПК програмку Creative Cloud. Для цього бажано використовувати офіційний ресурс. Також відразу ж не зайдіть в ньому. Якщо після запуску ви отримаєте наступну помилку, тоді варто повністю видалити AAM.

  Adobe Application Manager відсутнє або пошкоджене — що робитиПроблема запуску Creative Cloud

 • Ось детальна відео інструкція з видалення Adobe Application Manager.
 • Висновок

  Також для багатьох рішенням стає заміна бібліотеки amtlib.dll, яка є так званим «кряком». Детальніше з цього приводу шукайте в Мережі: слід шукати amtlib.dll для конкретної софтина — пропозицій сайтів предостатньо.