Бан трейда в Стиме — як дізнатися про нього, як зняти або обійти

843

Отримати бан трейд Стиме можливо при порушенні правил сервісу. Незначні порушення призводять до тимчасової блокування, але при рецидиві або шахрайстві цей термін може збільшуватися, аж до вічного закриття. Отримати блокування можна і по сукупності скарг на нечесний обмін. Як правило, для цього потрібно кілька таких заяв. Давайте розбиратися, що це за блокування, як подивитися інформацію про неї, і як можна спробувати її зняти.

Що це таке?

По суті, Trade Ban — це механізм захисту торгових майданчиків від шахрайства і всіляких тіньових схем. Треба віддати належне Стиму – тут система захисту звичайного гравця набагато надійніше та ефективніше, ніж де б то не було. Основна причина — скасування прийнятих обмінів. Однак, є безліч нюансів. Наприклад, можна бути забаненым, якщо ви спробуєте провести операцію з раніше згуби інвентарем. Або групи недоброзичливців можуть завалити акаунт скаргами і злити вас.

Повідомлення про блокування вашої ТП

Які функції при блокуванні стають недоступними:

 • купівля товарів та торгова майданчик співтовариства;
 • надсилання або отримання подарунків;
 • обмін між гравцями і активація цифрових ключів.

Таким чином, позбавляють гравця багатьох переваг, що є потужним стимулом дотримуватися правила.

Зверніть увагу, що якщо ви отримали бан трейд Стиме помилково, то перше, що треба зробити, це написати в сапорт для з’ясування причин. Від помилок ніхто не захищений, і в цьому випадку можна сподіватися на швидке зняття блокування. Служба підтримки Стима працює оперативно – можна розраховувати на швидку відповідь. Не забудьте представити докази проведення чесної угоди і детально описати ситуацію.

Як дізнатися, на скільки дається бан трейда?

У деяких випадках бан трейд дають в цілях захисту акаунта користувача. Наприклад, якщо хто-то намагається змінити адресу електронної пошти або інші значущі особисті дані. У такій ситуації блокування виписується автоматично. В залежності від складності порушення,аккаунт закривається на 7, 15 або 30 днів.

Щоб дізнатися про точну тривалість бану необхідно спробувати зробити обмін.

 • У клієнта Steam зайти у вкладку «Довідка» — «Служба підтримки Steam».
 • У вікні вибрати пункт «Обмін, подарунки…».
 • Спробувати провести обмін, натиснувши відповідний пункт меню.
 • Якщо ви бачите напис: «В даний момент на вашому акаунті відключена можливість обміну», – то у вас є бан трейда.
 • Дізнатися про причини блокування і періоді ви можете, клікнувши напис: «Я хочу зрозуміти, чому…».
 • Бан трейда в Стиме — як дізнатися про нього, як зняти або обійтиДізнаємося на скільки дали блокування ТП

  Якщо має місце шахрайство, то після зняття блокування настає випробувальний термін. До речі, інші гравці повідомляються про те, що у вас раніше були проблеми при торгівлі чи обміні. Ось наочна відео-інструкція.

  Як можна прибрати блокування на 7, 15 днів

  Варто розрізняти Trade Ban в Steam, отриманий у результаті дій, що порушують правила сервісу, і заходи безпеки. Поговоримо про цих випадках по-окремо.

  Блокування в цілях безпеки

  Найпростіше запобігти бан, ніж намагатися його зняти. Але що робити, якщо ви перевстановили операційку або зайшли з іншого пристрою?

 • Steam закритий (перевірити і в процесах). В директорії Steam знаходимо файли, що починаються з «ssfn…». Не забудьте включити відображення прихованих файлів, щоб побачити їх усіх.
 • Копіюємо їх з папки в інше місце. Наприклад, на Робочий стіл.
 • Запускаємо Стім, вводимо свій логін і пароль, але після появи вікна, в якому повідомляється про відправку перевірочного коду на пошту, знову закриваємо програму.
 • У цей момент в папці Steam знову з’являються файли «ssfn…». Не видаляємо їх, а перенесені раніше файли повертаємо на місце.
 • Запускаємо Стім клієнт. Після введення логіна і пароля не повинно з’явитися повідомлення про відправку перевірочного коду.
 • Якщо бан вже отриманий, то можна спробувати перейменувати файли, що починаються з «ssfn…». Для цього замініть останні 2-3 цифри на інші. Ось наочне відео.

  Ще один спосіб зняти бан трейд, але без можливості здійснювати покупки.

 • Відкрити клієнт Стима, вибрати вкладку «LB».
 • В закладках вибираємо Google.
 • В адресному рядку набираємо сайт: csgroup.ru. Праворуч вгорі вибираємо «Увійти через steam».
 • Вибираємо аккаунт, натискаємо кнопку «Увійти».
 • Зверніть увагу, що звернення в сапорт не допоможуть зняти бан трейд до закінчення періоду блокування.

  Бан трейд Стиме за порушення правил

  У цьому випадку перед нами зовсім інша картина, тим не менш, можна спробувати описані вище методи. Однак єдиним виходом із ситуації є звернення до служби підтримки з детальним описом ситуації. Зрозуміло, це не гарантує сприятливий результат, особливо, якщо має місце фактичне порушення правил.

  Покарання за обман або його спробу частенько отримують шахраї, які свідомо обманюють гравців і іноді намагаються обдурити службу підтримки. У цьому випадку в строк покарання може бути збільшений.