Portabook XMC10 компактний ультра-бук з клавіатурою

594

Планшети, «трансформери», ноутбуки — така ієрархія портативної комп’ютерної техніки зберігається зараз на ринку електроніки.

Щось принципово нове ніхто не вигадує, тому ця тенденція зберігається. Але, як і в будь-якій справі, тут не обійшлося без винятку.

Японський бренд King Jim вирішив виділитися й зробити ультра-портативний ноутбук, але з повноцінною клавіатурою. Ця модель отримала назву Portabook XMC10.

Фішка його в тому, що екран у моделі є середньостатистичним серед нетбуків — 8 дюймів. Дозвіл також звичайне — 1280?768.

Але тільки в такий дуже маленький корпус інженери змогли вмістити повноцінну клавіатуру. Зрозуміло, просто так вона б не помістилася, клавіатура складається вдвічі.

При необхідності вона з’єднується в єдине ціле, а якщо треба, то складається навпіл. З інших характеристик Portabook XMC10 можна відзначити процесор Intel Atom.

Для такого виду пристроїв його цілком вистачить. 2 Гб оперативної пам’яті зовсім небагато, для більш-менш продуктивної роботи цей девайс не піде.

Portabook XMC10 компактний ультра-бук з клавіатурою

Кількістю вбудованої пам’яті Portabook XMC10 теж не балує, всього 32 Гб. Wi-Fi і Bluetooth для зв’язку доступні.

З іншої периферії: порти USB 2.0, microUSB, HDMI і VGA. Основна особливість девайса, звичайно ж, складається клавіатура.

Portabook XMC10 компактний ультра-бук з клавіатурою

Таке рішення навряд чи кимось застосовувалося раніше. Зазвичай в такого роду девайсах застосовується гнучка клавіатура або урізана версія звичайної, притому, що якось хитро заховати цю клавіатуру не можна, тому вона подібно ковдрі накриває пристрій зверху, заважаючи користувачеві і обмежуючи йому огляд.

Ціна у Portabook XMC10 чимала і становить цілих $740. Наприклад, iPad або Microsoft Surface навіть з докупкі клавіатури обійдуться дешевше.