Як вибрати клінінгову компанію

1-13-2022

Як правильно вибрати клінінгову компанію і на що звернути увагу.

Якщо ви запрошуєте фахівців для того, щоб зробити у вашій квартирі прибирання, то природно, що ви за розумні гроші бажаєте отримати високу якість послуги. Тому необхідно знати, на що саме акцентувати увагу при підборі компанії, як заощадити, а також що може ховатися за надмірно низьким цінником. Також хочемо вам порекомендувати https://masterhouse.com.ua клінінгову компанію «MasterHouse».

На даний момент безліч компаній пропонує послуги з прибирання. Зверніть увагу спершу на ті фірми, які володіють своїм офісом, оформленим приємно і чисто, офіційним сайтом і довгим часом знаходження на ринку.

Зараз як і раніше працює сарафанне радіо, тому буде корисним дізнатися, якщо хтось із вашого оточення вже користувався послугами клінінгової компанії. Якщо це неможливо, то вивчіть відгуки від компанії на їх сайті або форумах.

Не варто соромитися того, щоб уточнити у менеджера, яким саме обладнанням користуються фахівці компанії. З’ясуйте, які чистячи і миючи засоби використовуються, чи володіє компанія сертифікатами на них.

У відмінній компанії кожен із співробітників піддається навчанню. Прибиральники отримують необхідну екіпіровку і форму, все обладнання, яке буде потрібно при прибиранні.

Велика компанія завжди запропонує клієнту великий перелік послуг. І звичайно, найвигідніше буде, якщо різними видами прибирання буде займатися одна і та ж компанія.

З усіх пропозицій, що доступні клієнту, слід підібрати середню вартість на їхні послуги. Ціна, яка занадто занижена, може вас насторожити і це правильно. Основна графа витрат будь-якої клінігової компанії – це фонд заробітної плати,. А якщо вона, навпаки, вкрай висока, то це зазвичай накрутка за ім’я і бренд.

Що може таїтися за низьким прайсом:

• найчастіше, це відбувається, якщо просто пропонується більш убогий набір послуг і робіт порівняно з іншими фірмами;

• компанія може використовувати дешеві миючи засоби, а не засоби, призначені для професійного прибирання;

• якщо застосовується обладнання низької якості та ефективності.

• якщо на роботу працевлаштований персонал, який не володіє достатньою кваліфікацією. У фірму можуть бути залучені особи, які не мають російського громадянства, які не мають достатнього досвіду в клінінгу. Якщо компанія мало платить своїм працівникам .то це означає лише одне-що вони малокваліфіковані фахівці і можна зробити висновок і про те, якою буде їх робота

Тому необхідно відібрати кілька фірм, які діють у вашому місті. Поспілкуватися з менеджерами і вивчити відгуки на компанії. Потім попросіть розрахувати приблизну ціну за необхідні послуги. Зустріньтеся з представниками однієї або двох компаній, щоб вони змогли оцінити рівень обсягу робіт. Якщо вас умови повністю влаштовують, то можете укладати договір з компанією. Уважно читайте умови договору.

Після того, як до вас приїхали співробітники компанії, оцініть їх поведінку і зовнішність, наскільки вони забезпечені необхідним обладнанням і засобами для чищення приміщень.