Віддалений пристрій або ресурс не приймає підключення — що робити

715

Браузери, незважаючи на постійне оновлення, залишаються дуже забагованными. Як приклад, у них не відкриваються сторінки, а при виконанні стандартної діагностики отримуєте помилку «Віддалений пристрій або ресурс не приймає підключення». Дана проблема може виникати у всіх версіях Windows (7, 8, 10). Жоден браузер після цього бага не відкриває сторінки, хоча інтернет, роутер і комп’ютер у цілому показують стабільну роботу.

Причини відмови доступу до мережі

Браузери, незважаючи на наявність інтернету, не можуть підключитися до заданих вузлів через збій налаштувань доступу. Ці установки можуть перебувати в службах комп’ютера або роутері. Користувачеві потрібно самостійно внести коректні дані для виправлення. Слід також зауважити, що веб-ресурс може не відображатися в браузері, однак його пінгування через командний рядок буде успішним.

Способи вирішення

Ми зібрали кілька моментів в налаштуваннях, які слід відразу ж перевірити, якщо ви отримуєте таку помилку. Нижчеописані рішення актуальні для всіх версій Windows (7, 8, 10).

Браузер

Пробуємо очистити браузер. Для цього потрібно в пошуку прописати «Властивості браузера». Тепер серед меню шукаємо пункт «Додатково». Трохи нижче знаходимо кнопку Скидання. Перейшовши по ній, ставимо галочку в одному єдиному полі, де йдеться про видалення особистих налаштувань (параметрів). Тепер, власне, підтверджуємо скидання інформації. Для кращого ефекту зробіть рестарт вашого ПК.

Скидання налаштувань даних браузерів Windows

Командний рядок

Багато баги вирішуються через «Командний рядок» і ця помилка не виняток. Обов’язково її запускаємо з під «Адміністратора» (робиться це через праву кнопку). Слід поетапно внести певні команди, які крок за кроком будуть виправляти неточності в системі. Ось перелік команд, вводимо їх все:

Віддалений пристрій або ресурс не приймає підключення — що робитиВиконання команд скидання

Якщо все пройшло вдало, то не забудьте вимкнути ваш комп’ютер для перезавантаження ОС.

Обліковий запис

Головною обліковим записом завжди буде адміністраторська. Спробуйте зайти від її імені. Але іноді це не допомагає, тоді створюємо абсолютно нову запис. Якщо помилка пропала, то залишаємося на новоствореному профілі, а старі облікові профілі видаліть.

Відновлення

У Windows іноді допомагає точка відновлення. Повернувши ОС на декілька днів тому можна виправити всі внесені зміни за даний проміжок часу. Обов’язково протестуйте кілька дат. Може знадобитися і відкотитися на місяць.

Служби

Іноді служби при довгій роботі дають збій. Потрібно перезапустити. Для цього в Пошуку (або Виконати) вносимо команду services.msc. Відкриється великий список. Шукаємо для початку DNS-клієнт. Потрібно зупинити роботу і заново відновити, можна також просто Перезапустити. Теж саме робимо для DHCP-клієнт. Вони повинні розташовуватися у списку поруч.

Віддалений пристрій або ресурс не приймає підключення — що робитиПерезапустіть DNS і DHCP клієнти

Доступ до мережі

Коли перед вашим комп’ютером є ще один, і ви заходите в мережу саме через нього, то спробуйте розібратися в його налаштуваннях. Іноді головний комп’ютер блокує інтернет іншим, які підключені через нього. Це дуже знайома ситуація в офісах. Переконайтеся, що інтернет роздається всім учасникам мережі і не блокується.

Такі поради повинні допомогти у вирішенні проблеми «Віддалений пристрій або ресурс не приймає підключення». Також слід орієнтуватися на код помилки, який буде вказано в браузері, при скиданні з’єднання. Наостанок оглядова інструкція, щодо вирішення найбільш поширених проблем з доступом до Мережі.