Onda М2 новий міні-компютер за 200$

670

На сьогоднішній день серед комп’ютерів найбільш популярні ноутбуки. Великі моноблоки використовуються професіоналами, масово їх вже не купують.

Між ними втиснувся новий вид — міні-комп’ютери. Як правило, вони мають компактний корпус, базові характеристики та низьку ціну. Найпопулярнішим в цьому класі пристроєм є Mac Mini.

Але популярний — не означає кращий. Не так давно компанія Onda випустила у світ свою версію міні-комп’ютера. Модель отримала назву Onda М2.

Розглянемо характеристики девайса детальніше. Всім керує вже легендарний процесор Intel Pentium моделі J900. Не саме топове рішення, але для більшості користувачів і цього вистачить.

4 Гб пам’яті забезпечать більш-менш плавну роботу, розраховувати на запуск продуктивних процесів не варто. Наприклад, обробка відео або фото буде відбуватися з труднощами.

Для системи і користувальницьких файлів віддається 128 Гб SSD-накопичувач. За графіку в Onda М2 виступає також пристрій Intel. Такий тип графічного прискорювача добре зарекомендував себе.

Onda М2 новий міні-компютер за 200$

Серед роз’ємів є все необхідне, добре, що в Onda не пішли моді зменшення кількості портів. Тут є роз’єми USB 3.0, USB 2.0, VGA і HDMI.

Для комфортного прослуховування музики є 3,5 мм роз’єм, Wi-Fi також присутня.

Onda М2 новий міні-компютер за 200$

Дизайн корпусу лаконічний і простий. Тут немає зайвих дизайнерських рішень: просто білий «брусок» з сріблястими кнопками.

На корпусі Onda М2 є спеціальні отвори, через які можна привісити комп’ютер до стіни або телевізора. Чесно кажучи, з таким рішенням я ще не стикався, досить незвично.

Вже зараз китайський магазин GearBest готовий продати Onda M2 за $200. При покупці буде надана безкоштовна доставка протягом 3-5 робочих днів.