У Apple не буде випускати гібридні планшети

433

«Дивись, я друкую з допомогою цієї клавіатури, а варто мені зігнути свій комп’ютер, він стає планшетом» — типовий опис власника будь-трансформера, комп’ютера-планшета.

Епоха таких гібридів почалася задовго до появи iPad Pro — великого iPad, до якого приєднується клавіатура. Найгучнішим стало поява ASUS Transformer.

Такий девайс міг виконувати функції комп’ютера і в теж час міг ставати планшетом. Зручно? Можливо.

Цю ідею підхопили хлопці з Microsoft, випустивши своє бачення даних пристроїв — Surface. У той же час у дітища Microsoft була перевага — він мав в якості операційної системи Windows.

А це означає, офіс, додатки, інтерфейс — все як на звичайному комп’ютері, який стоїть у вас вдома, звикати навіть не потрібно. Андроїд в тому вигляді не завжди був ідеальний.

Потім з’явилися нові покоління як Surface, так і Transformer, але уваги публіки вони вже отримували мало.

Але раптом відбувається бум — «спливає» патент Apple, що говорить про механізм отстегивающего екрану MacBook. Як це зазвичай буває, всі напружилися і відразу почали випускати трансформери.

Зараз вони зайняли свою нішу і мають достатню частку ринку. Але як раз Apple не планує випускати подібні девайси.

Глава компанії — Тім Кук заявив, що вони не хочуть випускати комп’ютери з сенсорним екраном, який би ще й отстегивался.

У Apple не буде випускати гібридні планшети

Кук вважає, що в Apple роблять зручний пристрою, є MacBook і iPad — вони відмінні, якщо зробити трансформер, то це буде вже ні риба, ні м’ясо.

Apple ставить у главу кута зручність і практичність, у трансформера немає цих якостей.

Навіть якщо враховувати, що один девайс вийде дешевше повноцінних двох, трансоформер не зможе виконувати всі ті функції, які добре роблять комп’ютер і планшет окремо.