Офіційно: sony london studio працює над онлайн-грою для playstation 5

49

Творці vr-шутера blood&truth з sony london studio офіційно працюють над онлайн-грою для playstation 5 .

Новиною про це команда поділилася у себе в твіттері, де оголосила про пошук нових співробітників, в тому числі провідного художника по персонажам, провідного онлайн-програміста, провідного технічного художника, технічного художника з процедурного генерування, старшого програміста ігрового ai і старшого дизайнера локацій / місій. Всі вони повинні будуть зіграти важливу роль в” наступному пригоді ” студії, яке створюється повністю з нуля.

“якість-це те, чим ми безмірно дорожимо. Ми прагнемо зібрати правильну команду, яка допоможе нам просуватися вперед з цим абсолютно новим проектом. Нові співробітники приєднаються до нас в дуже вдалий час, щоб взяти участь у формуванні наших планів по створенню гри, якою ми дуже захоплені”.

“ми також є частиною широкої мережі playstation studios, тому у нас є багато можливостей для співпраці та ширшої підтримки з боку таких споріднених студій, як insomniac, guerrilla, naughty dog та media molecule”.

Are you looking for an exciting opportunity to work on our upcoming playstation 5 online game?head over to our careers page to see how you can play a vital part in our next journey! ??https://t.co/qd0r8bf8bx pic.twitter.com/uj2qo55ajx

— playstation london studio (@londonstudiohq) october 5, 2021

Вакансія технічного художника з процедурного генерування також підтвердила, що в основі гри лежить “новаторський пропрієтарний движок”. Який саме, не уточнюється.

“ми шукаємо технічного художника з процедурного генерування, який буде відігравати важливу роль у реалізації художнього бачення гри, створенні інструментів, систем і контенту для розширення можливостей наших кращих художників і використання всіх переваг новаторського пропрієтарного движка, щоб показати справжній некстген-рівень і розсунути межі можливостей”.

Раніше спів-президент sie london тара сондерс повідомила, що їх наступний проект буде мати величезний потенціал. Це новий ip, але чи має він відношення до віртуальної реальності та гарнітури playstation vr 2 , поки невідомо.

Працює naughty dog .