Відеокарта radeon rx 6900 xt lc з рідинним охолодженням з’явилася в європейському роздробі за 1750 євро

34

Випущена в червні цього року і спочатку доступна тільки через oem-виробників пк відеокарта radeon rx 6900 xt liquid cooled edition надійшла в роздрібний продаж, пише videocardz, що виявив прискорювач в асортименті німецького ритейлера mindfactory. Від звичайної еталонної версії radeon rx 6900 xt її відрізняє не тільки система рідинного охолодження, але і добірний gpu navi 21 xtxh з більш високими частотами роботи.

Джерело зображення: videocardz

Компанія amd формально навіть не анонсувала radeon rx 6900 xt liquid cooled edition. Прискорювач просто став значитися в базі даних деяких системних інтеграторів і пропонуватися в складі готових ігрових пк. Пізніше amd прокоментувала, що не планує випускати відеокарту у вільний продаж. Однак незабаром після цих заяв карта все-таки з’явилася у продажу у деяких індійських ритейлерів, які вирішили на ній додатково заробити на тлі загального дефіциту на ринку графічних прискорювачів.

Схоже, тепер відеокарта також стала доступна і для європейських покупців. Модель radeon rx 6900 xt liquid cooled edition (axrx 6900xt 16gbd6-mw2dhc) в референсному виконанні від powercolor пропонується в німецькому магазині mindfactory по 1749 євро за штуку. Карти є в наявності і вже поставляються покупцям.

Цікаво, що за час своїх роздрібних продажів з початку листопада карта вже встигла подорожчати. Спочатку вона пропонувалася за 1679 євро, але буквально через тиждень ціна на неї зросла.

Джерело зображення: videocardz

Модель radeon rx 6900 xt liquid cooled edition має на борту 5120 потокових процесорів і їй gpu працює з частотою до 2435 мгц. Версія з рідинним охолодженням оснащена таким же об’ємом відеопам’яті в 16 гбайт gddr6. Однак пам’ять отримала заводський розгін до 18 ггц ефективної частоти. Крім того, у карти спочатку підвищений до 350 вт максимальний показник енергоспоживання.