Як підключити планшет до комп’ютера через usb

35

Якщо для передачі даних з ipad на pc потрібно спеціальне програмне забезпечення і чимала кількість дій, то з планшетами на android все значно простіше. Сьогодні ми розповімо вам про те, як підключити планшет до комп’ютера через usb і які саме маніпуляції потрібно виконати, щоб отримати доступ до всіх файлів в пам’яті пристрою. Благо, операційна система андроїд є відкритою, а тому нам доведеться зробити кілька найпростіших дій.

Підключаємо планшет на android до персонального комп’ютера через usb

Практично у всіх компаній-виробників мобільних пристроїв є свій програмне забезпечення, що дозволяє обмінюватися файлами між пк і планшетом. Але, знову ж таки, в такому випадку вам доведеться завантажувати по і виробляти додаткові маніпуляції. Ми хочемо показати вам універсальний спосіб. Отже, приступимо:

  1. далі нам потрібно включити режим»для розробників”. Якщо він у вас вже активований – просто перейдіть до наступного пункту. Проблема з відсутністю супутнього пункту вирішується наступним чином: • спускаємося в самий низ, вибираємо там пункт «про пристрій»;• 7 разів тапа по підпункту «номер збірки» до того моменту, як з’явиться повідомлення про активацію потрібного нам режиму.
  2. тепер слід знову прокрутити екран вниз і знайти там пункт меню «параметри розробника» або «для розробників» в залежність від версії android, компанії-виробника і оболонки назва може змінюватися. Тапніте по ньому;
  3. увімкніть налагодження по usb, поставивши навпроти потрібного пункту галочку, і у діалоговому вікні натисніть «ок», щоб підтвердити свої наміри;
  4. тепер підключіть свій планшет до комп’ютера за допомогою кабелю usb-microusb (або type-c);
  5. дочекайтеся, поки система автоматично встановить потрібні драйвери для запуску пристрою в якості зовнішнього носія інформації;
  6. зайдіть в провідник windows і копіюйте/переміщайте потрібні вам файли з планшета на пк і назад.

Як бачите, процедура гранично проста і складнощів тут на відміну від» яблучних ” пристроїв виникнути просто не може! тепер ви знаєте, як підключити планшет до комп’ютера через usb.

Наостанок хотілося б сказати про відключення пристрою від комп’ютера – витягувати його потрібно як звичайну usb-флешку. Думаємо, ви і без нас знаєте, як це робити.