Проблема StartupRepairOffline 6.1.7600.16385 — як усунути

761

Дуже часто користувачі Windows 7 стикаються з появою критичних багів BSoD (в народі просто «Синій екран смерті»). Намагаючись відновити роботу системи, можна зустріти помилку: «Сигнатура проблеми: StartupRepairOffline — 6.1.7600.16385». Сьогодні ми постараємося коротко розповісти про всіх рішеннях, які вам варто перевірити, що б усунути помилку.

Ця проблема може виникати після установки деяких програм, також часто баг зустрічається після переходу на Windows 10. Конкретні причини описати не можна — їх багато, але точно зрозуміло, що з-за них збиваються системні служби завантаження або завантажувальні сектора, або злітають налаштування BiOS.

Сигнатура проблеми: StartupRepairOffline при відновленні запуску

Як виправити помилку StartupRepairOffline

Для виправлення доведеться трохи посмикати налаштування BIOS системи і виконати кілька команд. Ми постаралися дати опис, починаючи з простих моментів, які слід перевірити в першу чергу.

  • Сам же баг може бути одиничним, або повторяться систематично — але виправляється перезавантаженням ПК (з розетки, або зняттям батареї). Рідше така помилка взагалі не дозволяє запустити Windows.
  • Частенько збій з’являється після завантаження якоюсь битою програмки. У такому разі виберіть включення комп’ютера в Безпечному режимі (якщо він можливий). Після входу видаліть додаток і виконайте операцію sfc/scannow в командному рядку.
  • Перевірте БІОС, можливо були збиті режими. Знайдіть параметр IDE Configuration, там клікніть по SATA Operation Mode і змініть його значення на Compatible.
  • Увійдіть у режим командного рядка і по черзі виконайте наступні операції. Запускається режим КС натиснувши Shift+F10 при запущеній середовищі відновлення. Такі команди перевірять всі завантажувальні сектора і можливо виправлять помилку.

    Проблема StartupRepairOffline 6.1.7600.16385 — як усунутиПеревірка завантажувальних секторів Windows

  • Якщо ви створювали точку відновлення, тоді дуже добре. Потрібно вставити інсталяційний диск і з його допомогою увійти в режим відновлення, де відкотіться до цієї точки. Крім цього, можна Детальніше про ці операції варто прогуглити. Ось відео-інструкція з цього приводу.
  • Висновок

    Проблема з відновленням функціонування Windows 7 дуже поширена — все ж більшість людей використовують криві «піратські» збірки. Збій «StartupRepairOffline — 6.1.7600.16385» буде в будь-якому випадку з’являтися менше, якщо ви будете використовувати чисті образи. Такі знайти теж нелегко. Я, наприклад, завжди завантажував образ сімки на сайті all-best.pro. Це не реклама, хто знає про цей ресурс — підтвердять їх компетенцію в питанні хорошого софта.