Огляд Airpods. Коли якість звуку має значення

12-24-2021

Навушники від Apple – гарнітура, про яку мріють не лише представники молоді, а й старшого покоління. Вони дають чудову якість звуку, а при цьому мають невеликі розміри, зручні в експлуатації, зрозумілі у підключенні. Ось, щоправда, вартість у них зовсім не низька, але можна заощадити, якщо робити покупку у відомому інтернет-магазині «Свайп».

Навушники забезпечують чудову якість звуку, вони зручні та прості в експлуатації, відкривають перед користувачами нові можливості. Ці девайси виправдовують усі очікування, а Airpods 2 ціна у згаданому магазині тішить.

Переваги Airpods

Експерти кажуть, що ці навушники позбавлені недоліків, і користувачі погоджуються з цим твердженням. Нові моделі демонструють триваліший час автономної роботи, ніж попередні. В них вбудований новий процесор, що робить позитивний вплив на швидкість роботи. Пристрої бездротової зарядки є в комплекті.

Airpods Max

Модель Airpods Max здобула широку популярність через свої покращені характеристики. З назви можна зрозуміти, що пристрої не відрізняються малими габаритами, але для використання вдома вони підходять ідеально. Працювати в режимі автономності навушники здатні до 20 годин.

Для повної підзарядки достатньо всього 10-ти хвилин, чого не можна сказати про багато інших моделей. Підключати гаджети до айфону можна за допомогою Bluethooth 5.0, а висока якість звуку забезпечується дев’ятьма мікрофонами.

Купити Airpods Max навушники ви можете в магазині «Свайп», який є не тільки в інтернеті, але і в багатьох містах України. Ціни там набагато нижчі, ніж в інших торгових точках.

Плюси Apple Airpods Pro

Ці навушники були представлені у жовтні минулого року. Їхньою відмінністю є захист від води. Керувати девайсами легко: для цього достатньо кількох дотиків. В упаковці Apple Airpods Pro ви знайдете три силіконові накладки. Працювати можна з високими та низькими частотами, і це забезпечується адаптивним еквалайзером. Модель відрізняється більш високою якістю звуку, ніж попередні варіанти.

Переваги навушників

У цих аксесуарів – безліч переваг:

  • Легка вага та компактність;
  • Простота виконання налаштувань;
  • Довга робота в автономному режимі;
  • Презентабельний вигляд.

Головна перевага – висока якість звуку, яка не властива жодним іншим портативним навушникам.

Потрібна консультація? Консультанти інтернет-магазину Свайп вам в усьому допоможуть.