Фітнес годинник Withings Activite Steel за 170$

507

Який найголовніший аксесуар беруть з собою на роботу або навчання багато людей планети щоранку? Більшість відповість, що годинник.

Безсумнівно, за довгі роки годинник став вірним помічником, які ще й не заважають, і виглядають непогано.

Багато років години, як не дивно, просто показували час, але з приходом смартфонів і нових технологій все змінилося.

Зараз багато виробників намагаються випустити вже не просто годинник, а розумні фітнес годинник або фітнес браслет.

Такий аксесуар не просто може показувати, скільки часу залишилося до вечері, але і кількість кроків, фази сну або вимірювання пульсу. Зручно, чи не так?

Але часто такі фітнес годинник або занадто перевантажені функціями, або зовсім не вміють нічого особливого. Золоту середину знайшла компанія Withings, що випускає пульсометры, ваги, тонометри та багато іншого.

Вони вирішили, що нехай години залишаються годинами в звичному вигляді, але вміють ще трохи. Таким пристроєм стали фітнес годинник Withings Activite Steel.

На вигляд класичні годинник, але крім того вони вміють вимірювати кроки і фази сну. І стрілка тут сама рухається по циферблату під час налаштування.

Після того, як ви надягнете Withings Activite Steel на руку, девайс почне запам’ятовувати всю що надходить до нього інформацію і передасть все смартфон, подсоединенному по Bluetooth до годинника.

Фітнес годинник Withings Activite Steel за 170$

Корпус пристрою виконаний зі сталі, ремінець виготовлений з силікону. Таке поєднання забезпечує зручність повсякденного використання.

Як таких аналогів у Withings Activite Steel немає. Є моделі від Casio, але дизайн у них більш агресивний і спортивний. Навіть Apple не вдалося зробити свої годинники краще Withings Activite Steel.

Apple Watch надто повільні і не мають класичного дизайну. Ну, і вартість годинника від Apple помітно більше моделі від Withings. Купити Activite Steel можна вже зараз за ціною 170$