Connection closed в PUBG — що робити з цією помилкою?

162

Багато користувачів при запуску або наступному завантаженні Playerunknown’s Battlegrounds, отримують вікно з помилкою Connection closed (розрив з’єднання). Сьогодні ми розповімо про всі нюанси, які можуть викликати збій підключення і, відповідно, постараємося виправити помилку.

Скидання підключення Connection closed в PUBG

Що це за скидання з’єднання

Насправді, гра переживає величезний бум, побивши недавно рекорд в Steam за кількістю одночасних онлайн сесій. Але оптимізація ігри і серверів ще далека від досконалості — це визнають і самі розробники. В виду цього, основною причиною появи помилки «Розрив з’єднання» є перевантаженість ігрових серверів, або, в даний момент, там технічні неполадки. Ця проблема найчастіше виникає в країнах СНД у другій половині дня. До речі, на закордонних майданчиках такі збої — рідкісне явище.

 • Інший менш значущою причиною можуть стати невірні мережеві налаштування на комп’ютері і проблеми з файлами PUBG з-за оновлень, які і скидати з’єднання.

Що робити і чи є рішення?

Напевно, самий очевидний крок — це почекати деякий час. Поки що Можете перевірити відгук серверів на pubg.disquse, де виберіть кращий (найменше значення) і спробуйте приєднатися до них. Як показує практика, європейські сервера (EU) для нас мають найкращі відгуки.

Connection closed в PUBG — що робити з цією помилкою?Кращий відгук дають EU сервера

Поки чекаєте, можете виконати стандартні танці з бубном — перезапустити Steam гру, повністю відключити Захисник Windows, видалити антивірус і пробуйте. Також багато пропонують зробити такий собі «скидання» через файл TslGame:

 • Пройдіть по дорозі C:\Users\»Користувач\AppData\Local. Шукаємо там папку «TslGames» і видаляємо її. Якщо папка AppData у вас не відображається, спробуйте в опції «Виконати» вбити %appdata%.
 • Після видалення потрібно очистити реєстр і систему від залишкових файлів. Впорається з цим CCleaner. Застосуйте там два режими — «Реєстр» і «Очищення».

  Connection closed в PUBG — що робити з цією помилкою?Очищення реєстру через додаток CCleaner

 • Коли всі почистіть, запустіть Steam, там клацайте правою кнопкою по «Playerunknown’s Battlegrounds» і виберіть опцію «Перевірка цілісності кеша».
 • Швидше за все, це вам теж не допоможе, але ви не можете сидіти без діла, коли там таке місиво. Тож, спробуйте скинути налаштування мережі, наприклад:

 • Відкрийте Командний рядок (природно під адміна) і пропишіть і виконайте там команду ipconfig / flushdns. Ця опція скине всі кешовані dns-підключення.
 • Можна випробувати в дії публічні ДНС сервера. Найбільш популярні в цьому плані гуглівського — 8.8.8.8 і 8.8.4.4.

  Connection closed в PUBG — що робити з цією помилкою?Пропишіть DNS від Google

 • Також радять застосувати підключення через різні VPN програмки. Але яким би швидкісним не був їхній канал, пінг у вас підскакає до небес, але вам це байдуже — у вас буде виблискувати помилка Connection closed.
 • І ось, коли ви вже спробували все, що можна, ви досягнете головного — пройде деякий час. Можливо сервера за ці півгодини трохи розвантажаться вас пустить в гру і проблема буде вирішена. Наостанок, щоб відчути себе переможцем, не забудьте додати файл TslGameUser у виключення брандмауера.