Zalman випустила системи рідинного охолодження reserator 5

27

Компанія zalman до кінця поточного місяця почне продажі систем рідинного охолодження класу «все в одному» reserator 5. Рішення будуть пропонуватися в двох варіантах колірного виконання-білому і чорному.

Тут і нижче зображення techpowerup.com

У серію увійшли моделі z24 і z36 з радіатором типорозміру 240 і 360 мм відповідно. У першому випадку для обдування застосовуються два 120-міліметрових вентилятора, у другому — три.

Задіяна поліпшена помпа. Водоблок наділений багатобарвним підсвічуванням, виконаної у вигляді елементів оригінальної форми. Йдеться про сумісність з процесорами amd у виконанні am4, а також з чіпами intel у виконанні lga 1200, lga 115x і lga 2066.

Застосовані вентилятори sf120 із заявленим терміном служби до 50 тис. Годин. Швидкість обертання регулюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім) в діапазоні від 800 до 2000 оборотів в хвилину.

Створюється потік повітря об’ємом до 132 кубічних метрів на годину. Максимальний рівень статичного тиску – 2,92 мм водяного стовпа. Рівень шуму становить до 37 дба. Вентилятори обладнані має сім крильчаткою.

Відомостей про орієнтовну ціну систем рідинного охолодження zalman reserator 5 на даний момент немає.