Oppo стала ще однією компанією, яка скопіювала магнітну бездротову зарядку apple magsafe

45

На початку цього місяця realme представила свою версію магнітної зарядки, яка отримала назву magdart. Вона сильно нагадує apple magsafe, представлену восени минулого року з iphone 12. Тепер своє бачення технології представила і oppo.

Phonearena.com

На smart china expo 2021 компанія представила власну систему магнітної зарядки magvooc. На даний момент компанія показала два адаптера. 20-вт модель отримала форму шайби, як і оригінальна apple magsafe. Новинка буде працювати і зі смартфонами без магнітного коннектора, що підтримують стандарт бездротової зарядки qi. У такому режимі пристрій буде видавати потужність в 10 вт. Старше ж 40-вт зарядний пристрій схоже на підставку для смартфона. Моделі сторонніх виробників з підтримкою qi будуть заряджатися від нього 15-вт струмом.

На додаток до цих продуктів oppo представила зовнішній акумулятор magvooc power bank, що видає потужність в 20 вт. Він володіє батареєю ємністю 4500 ма·год і підтримкою стандарту qi. Поки неясно, коли новинки стануть доступні для покупки. Їх вартість теж поки не розкривається.