Як вибрати установка розеток

Как выбрать установка розеток
Перед монтажем електропроводки в новій квартирі або перед заміною проводки при капітальному ремонті будь-господар встає перед вибором, скільки і яких розеток йому необхідно встановити в кожному приміщенні. У сучасних квартирах розетки рідко встановлюються за одним, зазвичай поруч ставлять по дві, три, а в деяких випадках навіть чотири електричні розетки. Наприклад, у робочого місця з комп’ютером краще встановити 3-4 розетки, інакше без подовжувача буде не обійтися.
Також хочемо вам порекомендувати установка розеток
уппорт подвійний розетки влаштований більш примітивно, ніж супорт одинарних розеток, у більшості виробників. Так як при розробці механізму подвійної розетки його потрібно максимально «стиснути», щоб розмістити стандартний підрозетники, то це відбивається на всьому конструктиві вироби. Супорт подвійний розетки також зазнає певні зміни.
При монтажі подвійний або двох одинарних розеток необхідно продумати, чи не заважатимуть один одному сусідні вилки і куди буде спрямовано їх проводу. При монтажі декількох одинарних розеток в ряд під єдину многопостовую рамку їх механізми можуть бути розгорнуті під 90°. Подвійна розетка має певне положення розеток один щодо одного.
Можна змонтувати проводку так, щоб до кожної одинарної розетки були підключені потужні електроприлади, тобто щоб через кожну протікав струм до 16 А, Але для цього необхідно, щоб розетки були або живляться через дві окремі лінії кабелями звичайного для підключення розеток перерізу (2,5 мм2), або запитані послідовно через кабель збільшеного перерізу. В результаті можна домогтися того, щоб сумарний максимальний струм, який може протікати через дві одинарні електричні розетки, становив би 32А. Цього неможливо зробити, змонтувавши подвійну електричну розетку.
Підводячи підсумки, можна сказати, що подвійні розетки незамінні, якщо перед нами стоїть завдання по збільшенню кількості розеток в попередньо встановлених подрозетниках. В основному це актуально при заміні розеток в процесі косметичного ремонту, якщо не проводиться заміна проводки з установкою нових підрозетників. Одинарні розетки під багатопостовий рамкою виглядають більш естетично, ніж подвійні розетки, і дають велику свободу вибору. Цей варіант підходить для капітального ремонту квартири з заміною проводки або для облаштування квартири без обробки в новобудові.