Як вибрати ремонт МФУ!!!!

Будь-яка, навіть невеличка організація не обходиться в своїй роботі без сучасної оргтехніки: принтери, сканери або БФП. З цієї самої причини, крім ремонту та обслуговування оргтехніки, ми здійснюємо постачання видаткових матеріалів і запчастин, а також заправку картриджів до принтерів та БФП. У результаті інтенсивної роботи, офісна техніка може зламатися, причому в самий підходящий момент. Поломка копіра або сканера – це додатковий стрес для співробітників компанії. Також хочемо вам порекомендувати CITRIN

Як результат – знижується продуктивність праці, зростають витрати на заміну техніки. Діагностичні та профілактичні дії, своєчасна заміна витратних матеріалів значно подовжують термін роботи Вашої оргтехніки і знижують ризик виникнення несправностей у її роботі. Найчастіше навіть якісні прилади відомих брендів ламаються з причини зносу деталей або попадання стороннього предмета в тракт забору папери. Інші види неполадок дуже індивідуальні і залежать від виду використовуваного принтера. Замовлення обслуговування і ремонту принтерів р. Для зниження витрат часу на ремонт принтера, при виклику майстра необхідно дати якомога більш докладний опис проблеми, повідомити найменування марки і моделі принтера, щоб співробітник зміг підібрати потрібні для ремонту деталі та інструменти.

По прибуттю на місце, або при прийманні несправного обладнання майстер проведе діагностику обладнання, необхідну для з’ясування причин несправності та визначення складності майбутнього ремонту, повідомить точну вартість робіт. У разі недоцільності ремонту майстер попередить Вас про це до початку робіт. При сучасному зростанні попиту на офісну техніку, заправка картриджів є однією з найпоширеніших послуг. Заправка обійдеться Вам в кілька разів дешевше покупки нового картриджа. При великому обсязі навантаження на друкарські та копіювальні машини, заправка картриджів дозволить істотно заощадити Ваші фінанси і фінанси Вашої фірми. В нашій роботі ми завжди використовуємо лише перевірені матеріали і комплектуючі, придбані у перевірених постачальників. Монтаж і обслуговування відеоспостереження Монтаж і обслуговування локальних мереж Обслуговування і ремонт банківського обладнання Обслуговування та ремонт оргтехніки.