Як познайомитися з дівчиною в онлайн чат рулетка

11-28-2020

Не у всіх на 14 лютого є партнер, якому можна подарувати квіти, піднести подарунок і сходити з ним в кіно і кафе. Одним через це сумно, іншим — абсолютно все одно, а треті рішуче беруться за вирішення проблеми і намагаються познайомитися з ким-небудь за допомогою інтернету. Шоб відпочити після тяжкого робочого дня , рекомендуємо Вам  дивитися відео чат рулетка пар  на сайті .

Спочатку темою цього матеріалу було»пробуємо знайти дівчину до дня закоханих за допомогою інтернет-додатків”. Але в процесі експерименту щось пішло не так.

З віком починаєш більше цінувати свій час і свій особистий простір, і довго думаєш — а чи варто підпускати до себе нову людину? і знайомства в мережі абсолютно до цього не мають у своєму розпорядженні. Дивлячись на нову кандидатуру в тому ж “тіндері”, ти бачиш і оцінюєш тільки те, як ця людина презентує себе в соцмережі. Природно, він показує все найкраще, вибирає фотографії, на яких він краще виглядає (на його думку), коротко описує свої захоплення і ставить якісь безглузді цитати. І все?

Що ми знаємо про нього з першого погляду на його сторінку? насправді-нічого. Так, ми можемо докласти зусилля і почати з ним листування і дізнатися ближче, і сходити на побачення, і упевнитися, що він тобі насправді подобається, і ти — йому, і все закрутиться, закрутиться, як в дитинстві карусель. Ну це в ідеалі.

А якщо ні – під рукою ще купа претендентів. І спробувати з ними познайомитися теж можна. Але в цьому бачиться якась дурна штучність: ти знаєш, навіщо ти тут, вона знає, навіщо вона тут. І все одно всі розігрують якийсь спектакль, ніби танець павичів навколо один одного танцюєте. Компліменти, лайки фотографій, розмови ні про що… Я не розумію, хто може знайомитися і реально зав’язувати відносини в таких умовах.

Ідеальне знайомство, як на мене, – це знайомство в реальності. Потрібна спільна справа, спільні знайомі, і взагалі — спільні точки дотику.

І якщо в цих точках ти з ним в чомусь схожий, якщо вам комфортно разом, тоді можна щось спробувати зробити. Тобто ви вже перебуваєте в ситуації, яка показує, що вам може бути добре разом. Вам не треба для цього призначати зустріч, не треба щось придумувати, говорити зайві слова і уявляти себе краще, ніж ви є. Ви вже (звичайно, не повністю, але хоч якось) уявляєте, що перед вами за людина.