Зявилися відомості про новий планшеті Samsung Galaxy Tab E

421

Не так давно компанія Samsung працювала за принципом: «чим більше, тим краще». І результат такої політики був непоганий, пристрої компанії перебували в максимальному

кількість сегментів електроніки: від дешевих телевізорів до преміальних смартфонів. Але не все так ідеально, як здається.

У світову індустрію активно вклинюється китайська техніка з надмалою ціною.

Ця тенденція торкнулася не тільки Samsung, але саме у них яскраво простежується зміна курсу розвитку у зв’язку із змінами у світі.

Відтепер пристроїв випускається в міру, а їх якість стала на щабель вищою. Це торкнулося і планшетів Samsung.

Раніше виходило по купі версій планшетів з однаковими діагоналями, мало чим відрізняються. Але судячи з останніх чуток, такого більше не буде.

Близько трьох місяців тому з’явилася інформація, що Samsung працює над новим фаблетом в середньому ціновому діапазоні.

Це моделі Samsung SM-T280 і Samsung SM-T285, Wi-Fi і 4G версії, які можна було б назвати версією Galaxy Tab E .

Характеристики планшета просочилися в минулому місяці, і сьогодні ми може спостерігати пристрій у всій красі.

Зявилися відомості про новий планшеті Samsung Galaxy Tab E

Galaxy Tab E, як очікується, має 7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1280 ? 800 пікселів, процесор 1,3 ГГц в поєднанні з 1,5 Гбайт оперативної пам’яті і 8 Гб вбудованої пам’яті.

5-мегапіксельна задня, 2-мегапіксельна фронтальна камери також на борту поряд з підтримкою MicroSD.

За попередніми даними, вага Galaxy Tab E складе всього 283 грамів, а товщина корпусу — трохи тонше 8.7 mm, хоча девайс має батарею 4000mAh.

Крім габаритів і акумулятора ця версія мало чим відрізняється від попередника. Лише злегка полегшений дизайн зазначає новинку.

Зявилися відомості про новий планшеті Samsung Galaxy Tab E

В якості апаратної начинки виступить вже не новий Android 5.1 Lollipop.

Є суперечливі дані про назву цього планшета, але цілком імовірно, що Samsung не піде від колишньої стратегії найменування і запустить в якості нового або планшета Galaxy Tab E 7.0, або Galaxy Tab 7.0.

Зявилися відомості про новий планшеті Samsung Galaxy Tab E

Samsung не оголосив строків випуску, але в нових чутках передбачається, що планшет може надійти до кінця березня або на початку квітня 2016 року в чорно-білих кольорах з цінником 169 євро.

У такому разі презентація може відбутися на виставці MWC 2016 в Барселоні вже через тиждень. Недавні чутки говорять також про презентації смартфона Galaxy Edge на тій же конференції.