Зараз цей пристрій не підключено до компютера Код 45 — як підключити

1216

У диспетчері пристроїв спостерігається повідомлення: «Зараз це пристрій не підключено до комп’ютера», – поруч фігурує код 45? Подібна картина помічена при відключенні або підключенні обладнання. Зробити це може і сам користувач, однак, не можна виключати вихід з ладу конкретного заліза.

Фактично, подібна напис може з’явитися при підключенні будь-якого обладнання. Особливо страждають телефони, які б підключені до ПК — зарядка йде, а от сам девайс не визначається. Також збій поширений в роботі з:

 • GPU;
 • аудіокартами і дисководи DVD-ROM;
 • принтерами чи сканерами;
 • веб-камерою, Wi-Fi або Блютуз.

Набагато рідше це свідчить про видалення мишки, клавіатури, зовнішнього HDD і іншого.

Помилка Код 45 — Пристрій не підключено

Вирішуємо проблему

Очевидно, проблема виникла з не визначеним більш залізом — його досить просто вимкнути і видалити девайс через диспетчер. І навпаки, якщо з’являється оповіщення при відключенні, то просто підключіть його, і іконка несправності перестане з’являтися.

По ідеї, дане повідомлення не є помилкою, а лише вказує на необхідність повторного приєднання девайса.

 • Якщо ж у нас інший випадок, то починаємо зі стандартних процедур, що виникають при будь-яких несправностях.
 • Чистимо комп’ютер від тимчасових файлів і виправляємо реєстру утилітами, типу CCleaner.

  Зараз цей пристрій не підключено до компютера Код 45 — як підключитиПрограмка CCleaner для очищення ПК

 • Проводимо глибоке сканування антивірусним ПЗ.
 • Запускаємо засіб самодіагностики і відновлення файлів операційки. Запускаємо командний рядок від імені адміна і виконуємо команду sfc /scannow.

  Зараз цей пристрій не підключено до компютера Код 45 — як підключитиСамодіагностика Windows 10

 • Переустанавливаем драйвер, скачавши його з оф. сайту виробника заліза.
 • Тепер відкриваємо диспетчер пристроїв, натиснувши правою кнопкою на значку «Комп’ютер», виберіть пункт «Властивості» і «Диспетчер пристроїв». Якщо біля проблемного пристрою варто жовта іконка з питанням, то це означає, що пристрій не упізнано, а якщо червоний знак, то при його функціонуванні відбувається помилка. В цьому випадку порядок дій такий.

 • Запускаємо Майстер усунення неполадок і виконуємо запропоновані ним дії. Необхідно також виконати процедури, які будуть тут запропоновані. Особливо актуальний цей крок для Windows 10.
 • Перевіряємо «Стан пристрою».

  Зараз цей пристрій не підключено до компютера Код 45 — як підключитиСтандартні процедури для збійного пристрої

 • Якщо помилка не зникає, то спробуйте перепідключити обладнання з перезавантаженням ПК.
 • Збереження помилки виправляється Видаленням пристрою і очищенням його драйверів. Після повторного підключення пробуємо заново встановити останню версію драйвера.

  Якщо ж при установці пакету драйверів для даного обладнання виникають помилки або у відомостях як і раніше висить код 45, то повторно видаляємо пристрій, оновлюємо драйвера на материнську і мережеву карту та інші важливі компоненти.

  У такій ситуації може мати місце і фізичний дефект інтерфейсу або неправильний коннект обладнання. Не можна виключати вихід з ладу комплектуючих: порти USB, материнки, аудіокарти або GPU, ПАМ’ЯТІ і інших. Радимо переконатися в їх справності.

  Сама помилка масово з’явилася недавно, що може говорити також і про баги в збірці Windows (актуально для десятки) — якщо ви застосовували оновлення збірки, тоді рекомендую відкотити ОС і знову випробувати підключення пристрою.