Замість САМПа запускається звичайна ДТА — що робити

409

Коли набридає одиночний режим в GTA можна завжди скористатися альтернативою — мультиплеер через SA:MP. Але дуже часто при її активації знову завантажується звичайна версія Сан Андреас. Мультиплеєр просто відмовляється завантажуватися. Розберемося, чому замість САМПа запускається звичайна ДТА і якими методами можна виправити проблему.

Чому так виходить

Основним недоліком стає складна інтеграція самого САМПО-а. Її встановлюють багато неправильно і тому, шляху до мультиплееру залишаються не знайденими. Другим джерелом проблем є невідповідність версії GTA. Різні моди в неї негативно позначаються на можливості користуватися серверами SAMP.

San Andreas Multiplayer має величезну популярність

Виправляємо помилку запуску

Ми вибрали самі вірні поради, які даються на тематичних форумах, як в Рунеті, так і на закордонних ресурсах. Виберіть для себе найбільш підходящий варіант і дійте.

Оригінальна гра

Живучи на теренах СНД, де «піратки» всюди, багато качають San Andreas російської версії або з купою модів. Якщо хочеться грати через САМПО, то необхідно інсталювати тільки оригінальну ліцензійну версію англійською мовою. Скачайте San Andreas 1.0. Враховуючи велику кількість модифікованих версій знайти таку гру не просто, але можливо. Обов’язково цікавтеся відсутністю різних модів, зібрані на коліні складання часто викликають баги і проблеми.

Моди

Якщо замість SAMP запускається звичайна ДТА, то проблема легко вирішувана через деякі доповнення. Якщо не хочеться заново гру, тоді спробуйте варіант з модом. Ось активне посилання на файл: https://drive.google.com/file/d/0B7t.

  • У файлі знайдете кілька вкладень, але спочатку все разархивируем. У першій виявляється «1.0eu_nodvd». З неї беремо файлик і просто переносимо його в кореневу папку ДТА. Замінюємо, якщо знадобитися. Після цього просто запускаємо гру.

    Замість САМПа запускається звичайна ДТА — що робитиЗавантажте ці файли в корінь ігри

  • Помилка не зникла, тоді беремо запасне вкладення і робимо те ж саме. У скачаному архіві всього два мода – пробуємо їх всі.
Windows 10

З переходом на нову Віндовс багато втратили можливість грати через сервера. Це пов’язано з несумісністю утиліти з ОС. Щоб виправити дефект заходимо в властивості ярликів GTA і САМПО. Тут у графі «Сумісності» перебираємо різні версії операційних систем. Багатьом допоміг вибір XP. Але завжди синхронізуйте ваші нові параметри один з одним.

Замість САМПа запускається звичайна ДТА — що робитиЗапустіть GTA в режимі сумісності

Видаляємо зайве

Пробуємо варіант з видаленням GTA_SA.SET. Цей файл поміщено в папку з грою. Шукаємо папку з назвою, де зустрічається словосполучення User Files. Видаливши зайве і просто заходите в САМПО. Перегляньте налаштування гри, так як вони можуть збитися, і підключаєтеся до сервера.

Коректна інсталяція

Зносимо все, що стосується ДТА і MultiPlay. Закачуємо все заново з надійних джерел. Як варіант, пробуємо інсталювати на диск C. Обов’язково простежте всі шляхи об’єднують мультиплеер з грою — вони повинні бути в одній директорії. Оновлюєте DirectX до останньої версії.

  • Видалення робимо не тільки через програми, але і вручну. Перевірте всі папки San Andreas на предмет їх повного видалення, адже іноді деякий софт залишається. Він згодом знову видасть помилку.
  • Наостанок розгорніть вигляд вікна на весь екран. Це робиться шляхом заходу у властивості ярлика через ПКМ (кнопка миші). Внизу буде пункт «Вікно». Серед кількох варіантів беремо потрібний вам. Не забудьте натиснути «застосувати».

В кінці невеличка відео-інструкція з ще одним варіантом — заміною файлу gta_sa.exe.