Яким буде новий Iphone 7 ?

477

Ми вже звикли до того, що Apple не часто радує фанатів і шанувальників великими оновленнями своїх пристроїв. Найчастіше обмежуються новим корпусом або однією головною фішкою.

Бувало, що нова функція була дуже незначна, було навіть не зрозуміло, за рахунок чого девайс хочуть продавати. Але, тим не менш, продажу в якийсь момент розігналися і тепер їх важко зупинити.

Кожен має свою межу, тому в Apple вирішили кардинально змінити свій майбутній iPhone.

Яким буде новий Iphone 7 ? За попередніми даними в новому смартфоні Apple бездротова зарядка.

Така особливість з’явилася досить давно, але, тим не менш, деякі виробники просто ігнорують її з року в рік.

Яким буде новий Iphone 7 ?

А, наприклад, LG поставивши у свій смартфон бездротову зарядку в 2013 році, позбулася від неї вже в 2015, дивне рішення.

Ще є інформація, що в новому Iphone 7 добре попрацюють над екраном.

А саме вмонтують в нього датчик відбитків пальців і зроблять функцію посиленого натискання, 3D Touch, мультизадачним. Про це теж давно говорили, і ось настав той момент, коли Apple все-таки зробить це у новому смартфоні.

Яким буде новий Iphone 7 ?

До того ж є інформація, що говорить про зміну типу дисплея iPhone. Зараз це технологія iPS, а стане AMOLED.

З інших нововведень говорять про зникнення роз’єму під навушники, він буде включений в роз’єм lightning.

Хоча також є чутки про те, що в Iphone 7 замість lightning буде використаний набирає популярність і встановлений вже в MacBook, роз’єм USB-C.

І вже за традицією новий iPhone обладнують новим корпусом. Швидше за все, його як і у всіх останніх моделях зроблять суцільнометалевим.

З зовсім неймовірних чуток можна виділити такий: пристрій, вбудоване в iPhone, яке буде запобігати або пом’якшувати падіння пристрою.

За яким принципом вона буде працювати, поки не повідомляється