Як вибрати настільний принтер для етикеток

1-13-2022

Вибір принтера етикеток

Термопринтери етикеток забезпечують досить економічний спосіб для створення високоякісних етикеток, бирок, браслетів, чеків або квитків. У порівнянні з іншими технологіями друку, варіант, заснований на термообробці простий і зручний в експлуатації, використовує менш дорогі засоби, і друкує швидше, зберігаючи при цьому чудову якість друку. Також хочемо вам порекомендувати Принтер штрих кода Zebra ZD421.

Так як цей тип принтера відрізняється від звичайних лазерних і струменевих принтерів, може виникнути проблема при виборі принтера, необхідного вашому бізнесу.

Перший крок у пошуку потрібного принтера-це визначення характерних особливостей:

· де принтер буде використовуватися? які умови експлуатації?

· яку продукцію ви будете виробляти? етикетки, бирки, контрольні браслети, чеки або квитки?

· як часто ви збираєтеся друкувати?

* чи буде принтер переносним або стаціонарним?

Дізнавшись, як ви будете використовувати принтер, ви зможете вирішити, який вам потрібен тип друку, спосіб друку і т.д. Розуміння і вивчення нижчеперелічених особливостей дозволить вам вибрати найкращий принтер для ваших потреб.

Типи принтерів

Перше питання, яке виникає при виборі потрібного принтера-який тип друку вам підходить. Принтери можуть бути розділені на 4 категорії в залежності від мобільності і виду продукції, яку вони друкують: етикетки, бирки, браслети, чеки або квитки.

Тепловий друк етикеток (термопринтери)

Їх можна назвати принтерами етикеток, але це безумовно самі гнучкі пристрої, так як вони можуть друкувати на будь-яких носіях, які помістяться всередині принтера. Якщо спочатку ви плануєте друкувати тільки етикетки, а потім знадобиться друк бирок або браслетів, ці принтери — універсальне рішення. Однак термопринтери не всі однакові. Головна відмінність між ними полягає в обсязі роботи, який вони можуть виконати. Існують різні класи принтерів:

Настільний

Цей тип принтера призначений для невеликих обсягів виробництва – в середньому не більше 500 етикеток на тиждень. Настільні принтери ідеально підходять для етикетування майна в офісі або друку етикеток в роздрібному магазині. Проте, такі принтери, як виробляють продукцію такої ж якості і на такій же широкій кількості носіїв, як і принтери побільше, тільки в меншому обсязі.

Промисловий

Промислові принтери більші і масивні, в порівнянні з настільними моделями, і призначені для друку великих обсягів продукції. Ці принтери здатні друкувати кілька тисяч етикеток щодня на великій швидкості без збоїв і підтримують більшу кількість носіїв. Існують моделі, які підтримують друк з носія товщиною від 12 до 200 мм шириною. Такі принтери як tsc ttp 346-m ви зможете знайти на великих підприємствах і торгових центрах, а також всередині великих торгових мереж. Якщо вам необхідні великі обсяги продукції, промисловий принтер етикеток – найнадійніший вибір.

Мобільні

Мобільні принтери забезпечують бездротове з’єднання з ПК, однак, мають деякі обмеження через невеликі розміри. Вони не призначені для великих обсягів друку, мають обмежений максимальний діаметр рулону, а ширина друку зазвичай всього 50, 75 або максимум 100 мм.але якщо вам необхідна друк етикеток або чеків прямо на ходу — це компактний пристрій, який можна закріпити на поясі. Ці принтери ідеально підходять для водіїв-експедиторів або торгових агентів, для друку чека безпосередньо на місці.

Так як ці принтери не прив’язані до стаціонарного комп’ютера, ви вільно можете встановити зв’язок з іншими пристроями за допомогою bluetooth або wi-fi. З’єднайте принтер zebra qln320, наприклад, з ноутбуком, смартфоном або кпк і друкуйте де завгодно!

Принтер друку контрольних браслетів

Навіть при тому, що звичайні принтери етикеток можуть друкувати контрольні браслети, спеціалізований принтер друку браслетів має ряд переваг і більш низьку вартість. Для організацій, які друкують чеки (квитки) щодня, наприклад, лікарні, парки атракціонів і концертні майданчики, принтери друку контрольних браслетів — відмінний варіант. У той час, як інші принтери заряджаються рулонами, принтери контрольних браслетів оснащені картриджами, що дозволяють здійснювати друк практично безперервно. Ці принтери також мають більш високу роздільну здатність друку для чіткого та точного друку зображень та логотипів. На додаток до цього, більшість моделей мають спеціальне антибактеріальне покриття, що робить даний пристрій ідеальним варіантом для медичних установ. Якщо вам потрібно друкувати етикетки регулярно, то zebra hc100 стане найбільш ефективним і простим рішенням.