Як виправити помилку Loading Bug Screen в PUBG

586

З недавнього часу, багато користувачів стикаються з тимчасовими збоями ігрових серверів PUBG в Steam — зависанням і довгої завантаженням: «Loading Bug Screen». Збій проявляється у вічній завантаженні ігрового меню інвентарю. Сьогодні ми покажемо, як швидко виправити цю ситуацію і знову грати.

Причини зависання

Хтось стверджує, що помилка безпосередньо пов’язана з тимчасової блокуванням доступу до ігрових серверів. На мою думку, вся справа в плановій перевірці ваших файлів античитом BattlEye. Цим пояснюється певний проміжок часу (~30 хвилин), коли з’являється збій. Справа в тому, що незважаючи на хороший движок і графіком гра має безліч проблем і потребує деяких доопрацювань, над якими хочеться вірити, що творці працюють. Багато хто чомусь пов’язують появу довгого завантаження зі старим залізом користувача, але це абсурд і розмова зовсім іншого плану.

Проблема зависання «Loading» в PUBG

З-за BattlEye взагалі багато проблем з грою, одну з них ми вже описали раніше тут.

Виправляємо баг довгого завантаження

Отже, що б вирішити Loading Bug Screen швидко, у вас є кілька варіантів:

 • Коли під час завантаження почуєте перші звуки, натисніть клавішу «i». Гра повинна прогрузится нормально.
 • Багато кому допомагає проста перезавантаження комп’ютера, роутеру та мережі. У випадку, коли у вас динамічний IP, потрібно відключити роутер і почекати хвилин п’ять.
 • В налаштуваннях спробуйте прописати два публічних DNS від Google: «8.8.8.8» і «8.8.4.4». Сподіваюся всі знають як це робиться.

  Як виправити помилку Loading Bug Screen в PUBGПрописування публічних DNS

 • Спробуйте застосувати VPN-програму. Тут потрібно розуміти наступне — впн-підключення повинно бути швидкісним, інакше ви ризикуєте зіткнутися із затримкою мережі. В основному, програми, мають хорошу передавальну швидкість, є платними. Тому, цей варіант буде тимчасовим — ви ж не будете купувати VPN-підключення.

  Як виправити помилку Loading Bug Screen в PUBGПриклад VPN підключення через TunnelBear

 • Що б збій не з’являвся час від часу, можна спробувати зробити кілька інших варіантів — додати гру до виключення брандмауера і скинути мережу.

  Брандмауер Windows

 • Відкрийте «Панель управління» — «Брандмауер Windows» — меню зліва «Додаткові параметри» — вибираємо «Правила для вхідних підключень».
 • Праворуч буде колонка «Створити правило». Далі з’явиться вікно нового правила, там вибираєте «Для програми» — адресі «Шлях програми», пропишіть шлях до лаунчер TslGame. Хто не знає де він: в корені гри йдемо по шляху PUBG\TslGame\Binaries\Win64\.
 • Після введення, клікаєм весь час далі, поки не з’явиться опція «Ім’я», де прописуємо будь-яке ім’я, наприклад «TslGameUser». Підтверджуємо.

  Як виправити помилку Loading Bug Screen в PUBGУ будь-який момент можна включити/відключити правило

 • Також, на час гри — вимкніть антивірус, або додайте PUBG в його виключення. Для кожного антівірусника це робиться по-різному — дивіться в мережі.
 • Скидання мережевого підключення через команди

  Дуже багатьом допомагає виконання декількох команд, які в загальному дозволяють скинути IP-підключення і почистити кеш DNS. Виконайте наступне:

 • Від адміністратора запускаємо командний рядок. Сподіваюся, з цим проблем немає.
 • По черзі вбивайте і виконуйте всі наведені на скріншоті команди:

  Як виправити помилку Loading Bug Screen в PUBGПо черзі виконайте команди

 • Після кожної команди буде відбуватися виконання операцій, тому чекайте. Коли все закінчите, перезапустіть Steam і запустіть його з-під адміністратора.

  Скидання збережень

  Останнім, але трохи ризикованим варіантом буде скидання налаштувань користувача. Я попереджаю, тут все на свій страх і ризик — цей метод я знайшов на форумі буржунете. Робиться наступне:

 • Пройдіть по наступному шляху C:\Users\Администратор\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor. У випадку з Windows 7, у вас замість Адміністратора буде вказано ID користувача.
 • У папці видаліть файл GameUserSettings.ini.
 • Відкрийте Стім і увійдіть в властивості гри PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. У віконці, що з’явилося переходимо у вкладку «Локальні файли», там вибираємо опцію «Перевірити цілісність файлів гри».
 • Після аналізу, клієнт Steam повинен знову завантажити відсутні файли, а помилка «Loading Bug Screen» повинна пропасти.