Як відремонтувати комп’ютер

Как отремонтировать компьютер
Комп’ютер при включенні видає дивні звуки – дзижчить не так як зазвичай. Скоріше всього зламався вентилятор, який страждає від впливу пилу. Пил ускладнює його роботу, а також сприяє висиханню мастила, в результаті чого вентилятор працює не стабільно – дивно дзижчить, перестає охолоджувати систему, просто зупиняється.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт компьютеров Киев
До тих пір, поки користувач не зіткнеться з проблемою незадовільної роботи вентиляторів, він не замислюється, яку роль відіграє ця деталь в системі. Вентилятори відповідають за загальну вентиляцію в корпусі, сприяючи надходженню холодного повітря і виведенню гарячого. За рахунок цього температура в корпусі знижується, і всі внутрішні деталі знаходяться в безпеці.
Також варто розмежовувати поняття «вентилятор» і «кулер». Таким чином, робота вентиляторів більш масштабна, а кулера локальна.
У сучасних моделях ПК більшість кулерів не можна самостійно розібрати, та й не кожен майстер візьметься за таку роботу.
Подібний експеримент може стояти всього пристрою – його легко зламати. Але при нестабільній роботі одного з кулерів, їх можна змастити, що також ефективно і може продовжити його роботу. Наскільки такий ремонт буде результативним і якісним точно сказати складно. Все залежить від ступеня забруднення і якості мастила для кулера.
Для того щоб зробити цю нескладну процедуру для початку потрібно зняти кулер і очистити його від пилу, яка безсумнівно заважає нормальній роботі пристрою.
Після цього потрібно максимально акуратно відірвати наклейку із зворотного боку кулера.
Зняти гумову пробку, що прикриває вісь вентилятора.
Після того як доступ до валу відкритий необхідно нанести туди кілька крапель олії для швейних машин. Зручніше за все це зробити за допомогою шприца. Після чого повернути всі деталі на місце.
Ще один варіант, який допоможе повернути в стрій вентилятор – силіконова змазка. Для того щоб скористатися нею треба повторити всі попередні кроки рівно до зняття гумової пробки. Після цього необхідно зняти стопорну шайбу і вийняти крильчатку. Очистіть втулку і крильчатку від пилу пензликом, серветкою або бавовняною тканиною.