Як відключити захисник windows 10

103

Захисник віндовс 10 є вбудованим в операційну систему компонентом, який являє собою практично безкоштовний антивірус. Чому практично? справа в тому, що сама ос платна, а її компонент у вигляді windows defender поширюється в комплекті з нею. Тому ми вирішили висловитися саме так. Перш, ніж розповісти вам, як відключити захисник windows 10, ми хотіли б пояснити, навіщо його взагалі потрібно відключати.

Чи є сенс у виключенні вбудованого антивіруса віндовс 10

Відразу скажемо, що так, сенс є. Справа в тому, що дане програмне забезпечення виконує лише базовий захист операційної системи. Повноцінної її назвати у нас просто не повертається язик. Більшість умовно-безкоштовних і платних антивірусних програм впораються із захистом вашого комп’ютера значно краще. Саме тому у використанні windows defender немає ніякого сенсу, якщо ви робите свідомий вибір на користь іншого антивірусного пз.

Лабораторія av-test проводила тестування всіх відомих іноземних антивірусних програм. Так ось, згідно з результатами, захисник віндовс 10 останньої версії не потрапив навіть в десятку кращих.

Як відключити захисник windows 10: установка сторонньої антивірусної програми

Якщо ви зробили вибір на користь будь-якого іншого платного або безкоштовного антивіруса, який на вашу думку впорається із захистом комп’ютера значно краще, тоді ми хочемо вас порадувати, адже при установці антивірусного пз, захисник відключається автоматично.

Відповідно, включиться він лише тоді, коли ви видалите програму або у неї закінчиться ключ активації.

Тимчасове відключення захисника

Далеко не завжди defender потрібно відключати на віки вічні. Часом достатньо лише тимчасового рішення. Як правило, таке потрібно для установки ігор і програм. Зокрема, неліцензійних. Тому що захисник windows 10 досить часто їх не пропускає. Отже, давайте скоріше розглянемо інструкцію з тимчасового його відключення:

 1. насамперед нам потрібно потрапити в параметри комп’ютера. Один з найпростіших способів: скористатися комбінацією клавіш» windows « + »i”;
 2. далі ви повинні знайти там пункт»оновлення та безпека”. У нашому випадку він розташувався в самому низу, щоб до нього дістатися, довелося прокрутити сторінку;
 3. у лівому бічному меню є пункт “захисник windows”, один раз клікніть по ньому і інформація по праву сторону навігаційного меню оновиться;
 4. ви повинні зрушити повзунок під пунктом «захист в реальному часі» і тоді він відключиться до наступної перезавантаження комп’ютера.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що на скріншоті вище, повзунок пересунути в вимкнене положення не можна. Справа в тому, що в даному випадку він заблокований стороннім антивірусним додатком – «антивірус касперського». Тобто, за замовчуванням захисник windows 10 вже відключений, тому подальше управління захистом комп’ютера і, як наслідок, її відключення, здійснюється за допомогою вищезгаданої програми. Для відключення захисту потрібно потрапити в її налаштування і знайти відповідний пункт.

Вимикання захисника віндовс 10 через реєстр

Відразу хотілося б відзначити, що при відключенні через реєстр, windows defender не відновиться після перезавантаження і ваш комп’ютер залишиться без захисту. У зв’язку з цим, якщо ви вирішили використовувати даний спосіб, ми рекомендуємо вам відразу ж поставити стороннє антивірусне пз, щоб не ризикувати збереженням даних. Або не відключайте його назавжди. Що ж, а тепер розглянемо сам процес відключення:

 1. насамперед нам потрібно запустити вбудований в систему редактор реєстру. Для початку запускаємо вікно» виконати«, використовуючи комбінацію клавіш» windows ” « “r»;
 2. вводимо туди команду” regedit “» без лапок), як показано на скріншоті;
 3. запустилося вікно редактора реєстру. Не лякайтеся, якщо зустрінете тут багато незрозумілої і незнайомої інформації;
 4. тепер ви повинні пройти по шляху, вказаному на скріншоті. Від вас буде потрібно п’ять кліків;
 5. клацніть по папці “windows defender”, щоб інформація в правій частині вікна програми оновилася. Натисніть на порожнє місце правою кнопкою миші, щоб відкрити діалогове вікно і створіть параметр ” dword “( 32 біта);
 6. ім’я параметра має бути “disableantispyware”; значення “1”; система числення-шістнадцяткова;
 7. клацніть по кнопці ” ок ” і закрийте програму;
 8. вітаємо вас, тепер захисник windows 10 неактивний і при перезавантаженні пристрою не включиться.

Щоб упевнитися в тому, що це дійсно так, ви повинні виконати наступні дії:

 1. скористатися вже знайомої нам комбінацією клавіш «windows» + «r», щоб перейти в «параметри» комп’ютера;
 2. далі йдемо все туди ж – у «оновлення та безпека»;
 3. вибираємо зліва пункт «захисник windows»;
 4. на цей раз ви повинні прокрутити екран в самий них, поки не побачите напис «відкрити захисник windows»;
 5. клікніть на неї один раз. Якщо у вас з’явилося спливаюче віконце, де йдеться про те, що додаток було вимкнено груповою політикою, ви зробили все вірно.